בנייה קלה על הגג ליצירת חדר עליון בבית או בבניין

הידעתם כי גג הבית שלכם יכול לשמש כפתרון בינוי לקומה הבאה? הידעתם כי לא צריך להשתמש בבניית בטון כדי לממש זאת? באמצעות בנייה קלה ניתן להשלים על הגג חדר נוסף, ואפילו קומה שלמה של מגורים לדיירים חדשים. כיצד זה קורה? מהם חומרי הבינוי הקלים בהם משתמשים למימוש הפרויקט?

תשתית איטונג, תוספת עץ במרפסות

בדרך כלל, זו תצורת בניית קומת הגג בפנטהאוזים ובווילות. הקירות עשויים מאיטונג מיוחד המשמש את קבלני הבנייה הקלה, מסוג איטונגטק. כאשר מגיעים לבנות את החזית, כלומר את המרפסת, נהוג לבחור עבורה פרופיל עץ היקפי. לחילופין, ניתן להמשיך לסגור עם אינטנגטק את אותו קיר קדמי ולחצוב חלון.

הבנייה משמשת כחדר בבית קיים או לבניית בית חדש

כאשר בונים בנייה קלה על הגג בווילות, מטרת הבנייה אינה להפוך את הבית לקוטג’, אלא פשוט להתרחב מבחינת כמות החדרים בבית כלפי מעלה. לעומת זאת, כאשר בונים בנייה קלה על הגג של הבניין, המשמעות היא בניית קומה נוספת שתאכלס דיירים חדשים. קומה זו נקראת הפנט האוז והיא בדרך כלל מסתיימת כאשר הקיר הקדמי הוא מרפסת ענק עם נוף רחב שוליים. לחילופין, כפי שציינו לעיל, ניתן פשוט לסגור שם חלון.

יתרונותיה של בנייה קלה על הגג

בינוי מהיר, שימוש בחומרי ייצור יקרים פחות מהבטון וידידותיים יותר לסביבה, בינוי חזק ויציב, אקוסטי, אוטם ומספק את אותם תנאים כמו של מבנה בטון. כאשר בוחרים עבור בנייה קלה חומרים איכותיים – הבית או החדר שנבנים מספקים למשתמש תנאים כמו של פתרון בינוי מבטון. לכן, בנייה קלה על הגג מאד פופולרית כי היא מאפשרת לדיירים קיימים להלין שם את ילדיהם ואפילו את משפחותיהם כאשר הם גדלים וחוזרים בימים הראשונים עמן לבית בו גדלו.

ייזום בינוי על ידי קבלנים מומחים

על מנת להתחיל ליזום בנייה קלה על הגג יש לפנות לקבלני ביצוע מקצועיים אשר יספקו לכם את המענה המלא לשם כך ויממשו את כל מה שנדרש כדי ליצור את פרויקט הבינוי המושלם, כפי שבא לידי ביטוי מהתכנונים שלכם. פנו רק לחברת בנייה קלה איכותית ומומלצת, המכירה את התחום מלפני ולפנים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים