הדברה למפעלים – טיפול שוטף למניעת חדירת מזיקים

הדברה למפעלים מיושמת על ידי אחת מחברות ההדברה המנוסות בישראל! מאד חשוב לבחור היטב את שירות ההדברה שלכם ולהבטיח הצלחה יתרה בניקוי המפעל ממזיקים וגורמי סיכון. כשאתם מבקשים להדביר מפעל, בחברת ההדברה יישמו עבורכם מגוון תמורות שיבטיחו את המשכה התקין של העבודה. חברת הדברה למפעלים תפעל לאיתור נזקי מזיקים ותיקונם ותדאג למניעת היווצרות נזקים עתידיים למשך התקופה הקרובה. כל פרויקט נחתם עם תעודת אחריות אותה ניתן להדביק על אחד מקירות המפעל לידיעה שבוצע שירות הדברה בתאריך המדובר.

הסרת עובש במפעלים

זהו אחד משירותי ההדברה החשובים שתסדירו. שירות הדברה למפעלים שנעשה על ידי מדבירים מקצועיים חייב לכלול פעילות זו, שכן עובש הוא צבר של פטריות וחיידקים. נוכחות עובש היא נוכחות חיידקים לכל דבר ועניין. זה מסוכן במיוחד במפעלי מזון או כאשר ישנן נשים ההרות שעובדות במפעל. תוצאות העובש במפעלים עלולות להיות הרות אסון ולגרום למחלות ונגעים מחמירים. לכן, במסגרת שירות ההדברה תיעשה בדיקת עובש במפעלים כולל הסרתו המלאה וחיטוי המוקדים בו הוא נמצא.

איתור מרבצי מזיקים ומניעתם

כשמדובר על הדברה למפעלים, אינכם נדרשים לספר לנציגי החברה מהן הבעיות בהן אתם חושדים. הם ידעו לזהות זאת בעצמם וליישם את מהלכי ההדברה הנדרשים. שירות הדברה למפעלים מבצע כל פעולה שתתרום לסביבת עבודה בטוחה במפעל שלכם, החל מפעילויות טבעיות ועד לעבודות בתחום ההדברה הכימית. מנהלי המפעל יקבלו מחברת ההדברה הנחיות להיערכות לקראת השירות, על מנת לספק שירות בטוח וודאי שישלים את התמורות הנדרשות מבלי להסב סכנה לעובדים ולנוכחים במפעל.

עבודה יעילה עם הצלחה יתרה לכל מפעל

כשאתם בוחרים חברת הדברה למפעלים, אין מקום להתפשרות. המפעל שלכם הוא מקום עבודתכם. כבר אירעו מקרים בהם רישיונות עסק נפסלו ומקומות עבודה נסגרו ואף פשטו רגל בגלל טעויות בתחום ההדברה או גרוע מכך, אי הזמנת הדברה ועבודה בצד הסכנות. אל תתנו לעצמכם ליפול: אם יש ספק, אין ספק! זיהיתם חשד, ולו הקטן ביותר, למזיקים או לעובש? הזמינו באופן מידי שירות הדברה למפעלים אשר יבחן את המבנה שלכם ויישם באופן מידי את השירותים המבוקשים להעלמת הסכנה והחזרת מקום העבודה למצב בטוח.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים