הדברה למפעלי מזון – לשמירה על המבנה סטרילי ומוגן

עכשיו, כשנכנסים לעונות האביב והקיץ, אסור להיות שאננים. דווקא בימים אלה של סופות וגשמים אחרונים – זו התקופה בה ישנה נוכחות מזיקים במפעלים. במהלך תקופה זו – מי הגשמים פוגעים בתשתיות, מרככים זיפות ואיטום של גגות, ובכך יוצרים פתחים לכניסת מזיקים. אל תגידו “לי זה לא יקרה”. אם יש לכם מפעל מזון, הוא נמצא על המוקד של חדירת מזיקים מדי אביב. מומלץ להזמין ביקורת מטעם חברת הדברה למפעלי מזון, על מנת לוודא שאתם מיושרי קו ומוגנים מבחינת אי חדירוּת.

בדיקה יסודית של מפעל המזון המיועד להדברה

בהזמינכם שירות הדברה לתעשייה, אתם תזכו לבדיקה שתוודא כי אין נוכחות של מזיקים ואין תשתיות חדירה. במידה והן ישנן, הן יסומנו, ואתם תצטרכו להסדיר את האיטום שלהן. מאד חשוב ליישם את המלצות המדבירים ולדאוג לעצמכם למפעל בטוח ונקי מהאפשרות שיחדרו מזיקים לתוכו.

סיוע במניעת חדירת מזיקים

במוקדים בהם זוהו פתחים ומחילות של חדירת מזיקים תתבצע הרעלה של המקום. בכך, מזיקים עתידיים שיבקשו לעבור שם לא ישרדו, מה שיגרום לאי משיכת מזיקים אחרים למקום. השפעת חומרים אלו הנה ארעית ולכן חשוב לדאוג לאיטום מוחלט של האזור.

טיפול בכל סוגי ההדברות

אם אתם כבר סובלים מחדירת מזיקים, חשוב מאד ליצור קשר עם חברת הדברה למפעלי מזון, שתדאג לאתר אותם וליישם פרויקט הדברה להכחדתם מהשטח שלכם. בשירות זה עוסקים בהדברת חולדות ומכרסמים, חולדים, תיקנים, נמלים, פשפש המיטה, ועוד. אם זיהיתם מי מהמזיקים הללו, סימן כי המפעל שלכם כבר נגוע. יש ליצור קשר עם חברת הדברה למפעלי מזון אשר תתפעל עבורכם את הנעשה במבנה שלכם עד להשלמת ההדברה והחזרת המצב הסטרילי בתוכו.

מומלץ להסדיר ביקורים חוזרים

אם שכרתם חברת הדברה לתעשייה והתרציתם, מומלץ לשמור את פרטי הקשר. עתה, הספק כבר לא חדש והוא צפוי להכיר את המפעל שלכם. בעתיד, תובטח עבודה קלה ויעילה בהרבה מאשר עכשיו, הודות לכך. לכן, מומלץ לשמור על פרטי הקשר שלו ולקרוא לו בכל עת אשר בה נדרשת הדברת מזיקים או בדיקה טרם ההדברה והריסוס. להבטחת עבודה פורייה ומוצלחת, חשוב לוודא כי קיימות המלצות על שירות זה ועדויות על ביצוע עבודה מדוקדקת מצדו – בכל פרויקט.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים