הכרת חומר ריסוס נגד מקקים יעיל ואקטיבי

ריסוס נגד מקקים

התיקנים הנפוצים בישראל הם התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי. התיקן הגרמני הוא תיקן קטן, נראה לרוב במטבח הביתי, בעוד התיקן האמריקאי הוא תיקן גדול, לרוב בעל כנפיים. הם מרבים לנכוח בבתי אב בישראל ומהווים מקור לדאגה בקרב לא מעט דיירים ומשתמשי דיור.

ריסוס נגד מקקים באופן עצמאי

ריסוס נגד מקקים לרוב יהיה אפשרי באופן עצמאי. הדבר נכון משום שגם אם הנחת העבודה שלנו היא שהבתים שלכם נקיים, היגייניים ומתוחזקים על ידי מיטב מומחי הניקיון, המקקים יגיעו. למה? משום שמקור הדגירה שלהם הוא בכלל לא בבית שלכם. הוא בביוב של העירייה או באיזשהו מוקד זיהום חיצוני סמוך. הם עשויים להיכנס דרך הדלת, החלון והביוב גם כשהבית נקי. כמו כן, מקקים הם לא מזיקים רק של אביב וקיץ. הם עלולים להופיע גם במהלך השנה ועל כן רוב הסיכויים שבבית שהוא באמת מקורצף ומדוגם מבחינה היגיינית זו לא “מכה” אלא מקקים בודדים שניתן ליישם עליהם ריסוס נגד מקקים בעצמכם.

ריסוס עצמאי עם הדרכה מחנות מוצרי הדברה – הצעד האפקטיבי

מדוע? משום שאין מי שמכיר את הבית שלכם טוב מכם, כולל פתחים, צינורות ישנים ומעברים שאתם חושדים שמשם מגיע איזשהו תיקן. לכן, הטוב ביותר הוא להשתמש במוצרי הדברה טבעיים ולעמוד בקשר מול הספק שידריך אתכם איך לרסס את הבית הספציפי שלכם לאור הממצאים באופן הכי טוב.

על חומר הריסוס הטבעי

חומר הריסוס הטבעי מופק מפרח החרצית ומאפשר קטיעת שרשראות התרבות באמצעות חיסול הביצים והקטנים שבמקקים ולא רק את אלה של הקו הראשון. החומר לא מצריך לבישת מדי הדברה או מסיכות הגנה. הוא מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה ומבוסס על עוצמה שווה לזו של חומר הדברה כימי. ניתן לרכוש מחברת מכירת מוצרי הדברה את החומר ולשוחח עם המדריכים מטעמה בטלפון בזמן אמת. הם ידריכו אתכם כיצד לרסס בהתאם לנתונים שתמסרו על הבית שלכם ויביאו למצב של ריסוס נגד מקקים באופן טוטלי. ריסוס שכזה יגרום לא רק להריגת המקקים העכשוויים שהטרידו את מנוחתכם אלא יעצור את התופעה של נוכחותם לזמן ארוך בסביבה הביתית שלכם וכל שכן בתוך הבית.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים