המדריך המלא להסדרת מקווה עיצוב פנים ותכנון

מקווה עיצוב פנים

עיצוב מקווה נדרש בקהילות יהודיות שונות בארץ ובתפוצות. לעתים, מדובר על בנייה מאפס בשל היותה של הקהילה חדשה, או בעקבות הקמת ישוב חדש. לעתים, מדובר בשיפוץ או הריסה ובנייה מחדש של המקווה הנוכחי. מעוניינים לדעת כיצד לתכנן את עיצוב המקווה שלכם בקהילה? במדריך זה תוכלו לקרוא בדיוק מה עליכם לעשות על מנת להבטיח את אתר הבלנות האטרקטיבי ביותר לנשים שלצידכם.

התקשרו עם מעצבת פנים מומחית למקוואות

אחרי הכל, מדובר באתר לבלנות נשים, ועל כן בתכנון מבנה המקווה מעצבת פנים שהיא אשה תדע בדיוק מה לעשות על מנת לספק לכם מבנה אותנטי, שיתחבר עם העיצוב האזורי וגם יספק נחת למתרחצות השונות. רצוי לבחור עבור מקווה עיצוב פנים מטעם אשת מקצוע שעברתם על תיק העבודות שלה ונוכחתם לדעת כי מדובר על אשה מקצועית המספקת את כל הנדרש להעמדת מקווה מעוצב ומלוטש היטב.

עברו על עבודות שונות שהיא תציע לכם לגבי שיפוץ או בניית המקווה

חשוב לעבור על יותר מעבודה אחת על מנת לדעת כיצד המקווה שלכם עתיד להיראות ולבדוק אם התכנון הנו לרוחכם. מומלץ לבחור מעצבת פנים רק אם התרציתם מתכנון המקווה המבוקש. בחירה בעבודה כלשהי של מקווה עיצוב פנים תוליך אתכם לשלבים הבאים: הפקת מק”ט ביצועי והעברתו לקבלן ממונה שיעסוק בבנייה או בשיפוץ המבוקשים.

לפני אישור הבחירה: כמה נקודות נדירות שמומלץ לשים לב אליהן בתכנון

  • עיצוב אבנים ולבנים – במידה ובריקים, לבנים או אבנים מסותתות הם חלק מהעיצוב, ודאו שהגודל שלהם מתאים לפרספקטיבה של העיצוב. אם המקווה פרוס על שטח גדול, מומלץ לבחור חלקים גדולים ולהיפך. מומלץ להתבסס על צבע אבן בהיר עבור מרחב גדול וכהה עבור מרחב קטן ובכך להבטיח שלמות עיצובית בהתאמה לפרספקטיבה של המקום.
  • סגנון העיצוב – מומלץ לבדוק שסגנון העיצוב משדר אותנטיות ומספק את הנדרש מבחינת הצרכים האומנותיים שלכם ושל בני הקהילה.

חשוב לעבור על תוכן העיצוב באופן מדוקדק ולבדוק שהוא משתלב עם יתר המונומנטים באזור: עצים, שבילי הליכה, מדרכות ועוד. בדרך זו, תבטיחו עיצוב אזורי טוב ושילוב יפה של המקווה במרחב. התייעצו עם מעצבת פנים לפני הבחירה והבטיחו עבודת מעצבים איכותית ומתאימה במיוחד!

 

 

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים