חליפת הגנה למעלית מבד – האלמנט שישמור לכם על קירות המעלית כחדשים

אם בעבר חשבתם כי חליפת הגנה למעלית מבד זה מוצר שמתאים רק לבניינים שיש בהם מפעלים, קונדיטוריות ושאר בתי מלאכה העובדים עם ציוד כבד, טעות בידכם. כיום גם בסביבה בה כל היצרנים מגיעים מתעשיית ההייטק, ישנו סיכוי לא קטן שקירות המעלית שלכם יישחקו ויישרטו. בבניינים אלו מרבים לעשות משלוחים, והעובדים בתחום עלולים לגרום למכות בקירות עם הקסדות עמן הם יעלו וירדו. לא ניתן לדעת האם יהיו עובדים נרגנים במעלית שיכלו את זעמם עליה ועלולים לגרום נזק לקירות. מפאת כל אלו, חליפת הגנה למעלית מבד היא כבר לא מוצר ששמור רק לסביבות של מפעלים וקונדיטוריות, אלא ממש לכל בניין עם מקומות עבודה וייצור.

יתרונות החליפה מבד

  • הבד הוא PVC, החזק והאיכותי שבבדים.
  • בד PVC הנו בד נושם ולא מחניק, מה שייצור סביבה אוורירית למשתמשי המעלית.
  • החליפה היא ייעודית למעלית ויש בה שבלונת ניילון ייעודית לכפתורי הקומות.
  • ניתן לבחור בדים מכל מיני עיצובים וגוונים בהתאמה לעיצוב הנדרש למעלית שלכם.

חליפת הגנה למעלית מבד אינה מצריכה הזמנת התקנה יקרה. זו חליפה שפשוט צריך להלביש על המעלית ולצאת לדרך. זאת, בשונה מחליפות מחומרים אחרים, למשל חליפה למעלית מעץ. חליפה זו מצריכה דפיקת פטיש, קידוח או שניהם גם יחד על מנת להצמיד אותה לקירות המעלית.

קביעת עלות חליפת הגנה למעלית

העלות נקבעת על פי דגם החליפה אותו בחרתם. בנוסף, היא נקבעת על פי סוג ההתקנה הנדרש, ולכן כשמגיע טכנאי אין צורך להשאיר טיפ, כי העסקה שלכם כוללת את הכסף שהוא עתיד להיות משולם על השירות שלו. חליפת הגנה למעלית מבד הוא מוצר חשוב, יפה, עמיד ובעיקר חיוני לכל מעלית מסחרית.

אחריות על המוצר ועל ההתקנה

מרגע סיום ההתקנה אתם מקבלים כתב אחריות אשר לוקח אחריות גם על המוצר שקניתם וגם על ההתקנה. בכך, אם רכשתם חליפת הגנה למעלית מחנות מוסמכת, אתם מכוסים גם בהתאמת המוצר לחלון וגם בהתקנה. חליפת הגנה למעלית מבד חשוב לרכוש בחנויות שיפוץ ייעודיות ולהבטיח איכות והתאמה מושלמת לכל מעלית בכל בניין מסחרי גבוה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים