טיפים לבחירת מיגון מעליות פנימי לשמירה על תשתיות המעלית

אחת התשתיות החשובות עבור המעלית שלכם היא ההגנה הפנימית ובמיוחד בימינו אנו, ימי קורונה. במהלכם, שליחים של חברות השליחויות נמצאים בכל מעלית, חלקם עם קסדות, חלקם עם מגפי חורף עבות ששוחקות את הרצפה, ועל כן, כאשר נוצרת תנועה רבה שלהם במעלית זה עלול להביא לשחיקה מהירה של הפקדים, הקירות והמראה. בדיוק בשל כך, חשוב שתיערכו כבר בחורף הקרוב עם ציוד מגן למעלית שלכם כדי לשמור עליה שמישה לעוד שנים רבות.

סוגי מיגון מעליות – מומלץ להכיר

ניתן לעטוף את פנים-המעלית שלכם בהגנת בד או עץ. הגנת בד ניחנת בצבעים שונים להלבשה על המעלית. חשוב לבחור אותם בהתאם לאמות מידה עיצוביות ועל פי המפרט המבוקש לכם. ניתן לבחור מיגון מעליות מבד שיש בו ניילון לכפתורים או להשאיר את הכפתורים לא מחופים, לבחירתכם. סוג מיגון נוסף הוא זה אשר עשוי עץ. חליפה למעלית מעץ מבוססת בדרך כלל על הצבע הטבעי שלו ובמיעוט המקרים על עץ שנצבע באופן מלאכות. ניתן להסדיר חליפה למעלית מעץ בצבע שעם (פקק שעם של בקבוק יין או חומץ), או בצבעים חלקים קלאסיים ללא חריצים, למשל אגוז או אלון.

סוגי הגנות אפשריות ללוח הכפתורים

ישנן 2 דרכים להגן על לוח הכפתורים: או לבחור חליפה מבד עם ניילון ואז המשתמש לוחץ על הניילון במקום על הכפתור. הוא שקוף ומאפשר לראות בבירור את מספרי הקומות, רק לא לגעת בכפתורים ישירות. דרך אחרת להגן על הכפתורים היא לבחור חליפה למעלית מעץ עבה עד כדי כך שנוצר חור שמצריך השחלה של חלק נכבד מהיד של המשתמש כדי להגיע לכפתור בודד. בדרך זו לא ניתן להגיע עם קסדת האופניים או האופנוע הכבדה לטבלת הכפתורים ולמעשה גם לא עם חפצים כבדים אחרים. רק עם היד עצמה, כשלוחצים על מספר הקומה המבוקש.

בחירת חברת השירות לחליפת ההגנה

חשוב לבחור חברה שמבצעת התקנה, בנוסף לשיווק ומכירה, וכבר בשלב ההתלבטות הראשוני מייעצת ללקוח אודות רכישת הדגם הנדרש. בדרך זו אתם מבטיחים להסתמך על שירות שעובד בשבילכם ומגבה אתכם בכל הנדרש להגנה על המעלית שלכם.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים