ירי ביונים

יונים הן בעלות תושייה ביותר ומדובר בעופות אינטליגנטיות באופן מפתיע. כתוצאה מכך, הן למדו להתמודד עם בני האדם ולהסתגל בקלות לקינון באזורים עירוניים, ובשנים האחרונות, ככל ששטחי המחיה שלנו, בני האדם, מתרחבים, כך הן הופכות להיות מטרד גדול יותר ויותר.

יונים יכולות לגרום לרעש רב מאוד, לריחות לא נעימים, ללכלוך רב, הצואה שלהן היא חומצתית מאוד וממש מאכלת חומרים לאורך זמן והן יכולות להעביר מחלות קשות מאוד לבני אדם. בשל העובדה שבאזורים בהם אנחנו מתגוררים יש פחות סכנות עבור היונים מהטבע, ופחות טורפים אפשריים, הן יבחרו דווקא לקנן באזורים הללו, והדבר יכול להוות מטרד של ממש לכל אחד.

מניעה ראשונית

ללא ספק, אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק את היונים מסביבת המגורים שלנו היא למנוע ממנה את האפשרות לקנן בסביבה מלכתחילה.  חשוב מאוד להקפיד על ייבוש של  מים עומדים, שיכולים להוות אמצעי גם לשתייה וגם לרחצה, וודאו כי פחי האשפה האזוריים סגורים כדי למנוע מקורות מזון מושכים, אטמו פתחים בגג או במסתורי הכביסה ונסו לבצע כל מה שאפשר על מנת למנוע מהן להיכנס אל מקומות בהם הן יכולות לקנן.

ואם זה לא עזר, ואתם סובלים מלהקות שלמות של יונים שלא עוזבות את המקום, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא ירי ביונים.

למה דווקא ירי ביונים?

למרות שזה נשמע אולי מרתיע, חשוב להבין כי ירי ביונים הוא לא ירי במטרה להרוג. מדובר בשיטה בה מנצלים את הזיכרון של היונה על מנת לקשר את המקום בו אתם גרים עם אזור שהוא מסוכן עבורה. באמצעות ירי ביונים אתם גורמים ליונה להבין כי המקום הוא מסוכן עבורה וכך לא רק שלהקות היונים אשר נמצאות במקום יעזבו את המקום, הן גם לא יחזרו לסביבה יותר.

מדובר בשיטה שמוכחת בכל רחבי העולם ומסייעת מאוד למלחמה נגד היונים, ואם אתם רוצים להחזיר לעצמכם את השקט והשלווה ולשמור על סביבת מגורים נעימה ונקיה, מצאו בעלי מקצוע שיבצעו עבורכם עבודות ירי ביונים מקצועיות ותוכלו להיפטר מהבעיה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים