כל מה שרציתם לדעת על הדברה תיקן גרמני: עבודה עצמאית ללא מדביר

הדברה תיקן גרמני

במאמר זה נלמד 3 שיטות ליישום הדברה תיקן גרמני. כשמיישמים הדברה תיקן גרמני הוא ללא ספק אחד המטרדים הנפוצים בישראל, ולכן רצוי שתדעו מהם התכשירים שניתן להשתמש בהם באופן עצמאי. הם נמכרים על ידי חברה אשר מורשית על ידי המשרד להגנת הסביבה לעסוק בהם, ומאפשרים לכם ליהנות מתנאי הדברה ממש כמו שפותחים קריאה למדביר אמיתי. התכשירים ירוקים ועל כן לא מצריכים יציאה מהבית או פינוי מזון, ילדים וטף או חיות מחמד.

תרסיס נגד תיקן גרמני

אמצעי הדברה תיקן גרמני ירוק אך חזק מאד, המספק תנאי הדברה מוחלטים כמו בהדברה אמיתית. אין יותר תיקן גרמני. השגרה בבית חוזרת להיות בטוחה ונקייה ממנו. את התרסיס יש להתיז על נקודות בהן התיקן נוהג להופיע הרבה 4 פעמים בחודש. ריסוס כזה ידאג או להרחקתו מראש של התיקן מהמקום או להגעתו והמתתו עם ספיגת הריח. יצוין כי עבור בני אדם וחיות מחמד אין כל ריח מהתרסיס. הוא משפיע על התיקן הגרמני בלבד.

ג’ל מוזרק

הג’ל המוזרק הוא אמצעי הדברה תיקן גרמני אשר נמכר יחד עם בוכנת מזרק ייעודית. יש להזריק אותו לאזורים על פי הוראות היצרן. פשוט רכשו את חבילת הג’ל עם המזרק, ובהתאם למפורט בהוראות, הזריקו את הג’ל לפתחים מועדים להופעת התיקנים. הם יפורטו במקבץ ויהיו קלים מאד לאיתור.

מלכודות פרומוניות

הדברה תיקן גרמני באמצעות מלכודות ללכידת זכרים ובעקבות כך – תתרחש הרחקה של כל הלהקה מסביבת ביתכם. את המלכודות יש להניח מאחורי מכשירים חשמליים חמים הפרוסים במטבח כמו מתקנים להתפלת מים, מקררים ומיקרוגלים. התיקנים מאד אוהבים להתבצר שם לפני שהם מפחידים אותנו כדיירים, מה שיאפשר את לכידתם כבר בשלב זה.

רכישת המוצרים

את מוצרי הדברה תיקן גרמני רוכשים בחברת הדברה המתמחה בשיווק בלבד, ללא יישום. החברה מוכרת מוצרי הדברה ירוקים אך אפקטיביים המאפשרים שמירה על הסביבה ללא זיהום או סיכון כמו בהדברה הכימית. המוצרים נמכרים באישור משרד הגנת הסביבה ועל כן בטוחים למשתמש ומאפשרים את יישום פעולות ההדברה לשמם הם נוצרו. דיירים רבים מעידים על כך כי המוצרים סייעו להדביר טוטלית את התיקן הגרמני, ממש כמו בהדברות סטנדרטיות עם מדבירים שנמצאים בשטח.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים