מדריך קצר לבחירת חדר בריחה בתל אביב

במדריך שלפניכם תוכלו לבחור בקלות חדר בריחה בתל אביב לכל מטרה: בריחה קלאסית מהמבוך או מהחדר, או חדר פתרון חידות. באחרון נדרשת עבודה קבוצתית בעוד שבראשון העלילה מתבססת על בריחת המונים בנפרד. כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור את חדרי הבריחה שלכם בקלות ובהתאם לסוג הבילוי שלכם.

בחרו חדר בריחה בהתאם למטרת הבילוי

חדר בריחה צריך להתבסס על סוג הבילוי שלכם. אם הבילוי נועד לגיבוש קבוצות, בחרו חדר בריחה פתרון חידות. אם מטרת הבילוי היא משחק אסטרטגיה ליחידים בדומה למשחקי לוח למיניהם, בחרו בחדר בריחה בו אתם מתחרים עם האחרים על היציאה מהמבוך מה שיותר מהר. המטרה חייבת להיות ברורה על מנת שבחירת החדר תתבצע בהצלחה.

בחרו חדר בריחה אשר מתאים לאווירה שתבקשו ליצור לעצמכם

ישנם חדרי בריחה בהם העלילה היא כמו באגדות, והם מיועדים גם לילדים. לעומתם ישנם חדרי בריחה אימה לגילים מבוגרים, חדרי בריחה שמדמים משחקי חידות ממוחשבים (קווסטים), ועוד. בחירת חדר בריחה צריכה להתבסס על עלילה מתאימה אשר ניכר כי תתאים למה שאתם מנסים לייצר באירוע.

בחרו חדר בריחה אשר הסילבוס בו מתאים ללוח הזמנים שלכם

הבחירה צריכה להתבסס הן על משך העלילה כולו והן על הזמן הפנוי שיכולים לרשום אתכם. חשוב למצוא חדר בריחה אשר גם השיבוץ שלכם מתאים לתכניותיכם וגפם משך הזמן של העלילה מתאים למה שחיפשתם. בדרך כלל, חדרי בריחה הם עד שעה, אך לעתים עלולים להימשך יותר. בדקו זאת היטב בטרם הרישום על מנת שלא תיוותרו מופתעים.

בחרו חדר בריחה נוח ונגיש להגעה

אל תשכחו שזה הבילוי שלכם, ולעתים הוא נחגג במסגרת רצף אירועים כמו יום הולדת או בר מצווה. במעמד כזה, השקעה בחיפושי חנייה ממושכים אינה באה בחשבון. במידה והמקום בעייתי לחנייה, יש לברר מראש הסדרי חנייה בתשלום או הסדרים חינמיים במרחק הליכה, כך או כך, חשוב לתכנן מראש את נושא החנייה ולא למצוא את עצמכם מאלתרים בצמתים העמוסות של רחובות הרצל ורוטשילד ומכתתים את הרכב שלכם אל עבר משבצת חנייה פנויה. לא מעטים עשו זאת וגרמו לעיכובים באירוע ואף לשינוי תכניות כולל במסגרתו.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים