מיגון מעליות באמצעות חליפה מעץ

בבניינים רבים, ישנה בעיה אמיתית של מפעלים ומקומות עבודה המשתמשים בכלים כבדים: קונדיטורים המעבירים עגלות בתוך המעלית, משלוחנים הנכנסים עם קסדות כבדות וכד’. המגע של הכלים הכבדים הללו עם דופן המעלית עשוי לגרום לה נזק. העובדה שהמעלית היא מוצר צריכה יקר אינה מבטיחה את חסינות הקירות. ההיפך הוא הנכון. בדרך כלל מעלית מהירה ומשוכללת נוצרת עם קירות דקים ובעלי סיכוי גבוה להישרט. לכן, יש לצייד את המעליות שלכם באמצעי מיגון. הוא ישמור על קירות המעלית משריטות ויאפשר מעבר של עובדים ופועלים עם חפצים כבדים ללא חשש.

מבנה המיגון מעץ

מדובר על קובייה חסרה, אשר הדופן הרביעית שלה היא הדלת, הדופן החמישית הרצפה והשישית התקרה. אלה הדפנות החסרות, כאשר אלה שכן משמשות אתכם הן אלו שמגינות על קיר הכפתורים, הקיר שממולו והקיר המקשר ביניהם. לוח הכפתורים נחתך בעץ כך שייוותר חשוף ויאפשר לכם להשתמש בו. המהדרין מבינכם ודאי יגנו עליו עם ניילון קשיח המאפשר לחיצת כפתורים מבעדו

יתרונות חליפה למעלית מעץ

העץ הוא חומר טבעי וחזק אשר צפוי להחזיק מעמד זמן רב במעלית שלכם. בתוכה, אין בעיה של לחות ולכן הצבת חליפה מעץ היא אקט בטוח ואף מתבקש מטעמים אסתטיים. העץ משווה למעלית שלכם לוק יםה וגם שומר עליהם מפני פגיעות קשות.

התאמת החליפה לכל כל מי שיש לו מעלית עם שריטות ופגמים

אם המעלית שלכם עתידה לשרת אנשים בעלי כלים כבדים על בסיס יומיומי, אתם צריכים חליפה למעלית מעץ. חליפה זו ניתן לרכוש, כולל התקנה, בהתאמה למעלית שלכם. נציג מומחה מטעם חנות מיגון מעליות יבחן את הגודל שלה ויספק חליפה למעלית מעץ המתאימה במדויק.

שרידות ארוכת טווח

אחד היתרונות של חליפה למעלית מעץ הוא יתרון השרידות. החליפה פשוט תחזיק לכם זמן רב בתוך המעלית ללא צורך לתקן. הדבר הופך את רכישת החליפה להשקעה לכל דבר, ולא לעוד התחייבות, שכן מדובר ברכישה חד פעמית להסדרת שרוול לטווח ארוך. מיגון מעליות איכותי מעץ חשוב עבור כל מי שבבניין שלו יש מעלית המשרתת כוח עבודה המסתמך על ציוד כבד ונמצא בסיכון לפגוע לכם בדפנות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים