מיגון מעליות – האמצעי שכל מעלית צריכה: פרטים במאמר

מיגון מעליות הוא אחד מהתשתיות החשובות ביותר למעלית שלכם. בימינו, מעלית אינה רק כלי תעבורה בין הקומות אלא מקום בו מתארחים פועלי ייצור, שליחים עם קסדות אופנוע ואופניים, עובדי הובלה, וכד’. במיוחד בימים האלה של אחרי-הקורונה, עומס משתמשי המעלית הללו עולה והנזקים נראים כבר בלא מעט מקומות: מחיקת דיו מכפתורי המעלית, שריטות על המראות והקירות, ועוד. אם אתם מעוניינים להימנע מכך, חשוב להצטייד במיגון מעליות אשר שומר עליהן מלהתבלות ודואג לכך שהן תישמרנה כמו חדשות לעוד הרבה שנים.

מיגון מעליות לנוסעים

בדרך כלל, מיגון מעליות לנוסעים יהיה מבד דרייפיט עבה המבוסס על ספוגים מתחתיו, אותו ניתן לבחור בחברת מיגון מעליות מהדמיית מחשב מסודרת. לחילופין, ניתן להיעזר בתשתית מיגון למעלית מעץ המבוססת על עץ חלק ועבה. מיגון בד מגן על הכפתורים באמצעות ניילון מגע עבה בצורה של הטבלה שלהם ומיגון העץ מגן בזכות מידת העובי הרבה שלו שגורמת לכפתורים לשקוע בתוך המעלית ולהקשות מאד על חפצים גדולים או חדים לגעת בהם.

מיגון מעליות לספקים

מיגון מעליות המשמש ספקים הוא מיגון המשמש את פועלי הבניין, התחזוקה ועובדי הבנייה השונים. גם מסעדות וקונדיטוריות שעושות שליחויות לתוך הבניין בו הן נמצאות ישתמשו עם העגלות שלהן בדרך כלל במעלית זו. מיגון מעליות זה יהיה עשוי בדרך כלל משעם, כלומר מהחומר ממנו עשויים רוב פקקי בקבוקי החומץ והיין: חומר דמוי עץ מחוספס אך מאד חזק, ויכול לספוג גם מכות חזקות במיוחד. אחת הסיבות לכך היא ששעם זו תשתית שמגיעה עם סדקים ולא במקשה אחת ולכן גם חבטות למיגון לא ישפיעו על העיצוב שלו. במקרה, הן גם לא יגרמו לו כל נזק כי מדובר בחומר חזק פי כמה מכל חומר מיגון מעליות אחר בהתאם לכל תקן. לא נהוג להשתמש בו מול לקוחות כי אין הרבה אפשרויות עיצוב עבורו ורמת האסתטיקה שלו נראית לרוב המתבוננים בסיסית ולא כזו שמשפרת את עיצוב המעלית.

ליהנות מתשתית מעליות חזקה ואיתנה

הסדירו מיגון מעליות משעם לספקים, חליפה למעלית מעץ או מבד ללקוחות והחזירו לנוסעים שלכם את תחושת הבטיחות כשהם משתמשים במעלית. בימינו – מעלית בלי מיגון שקולה לאדם בלי נעליים. אל תישארו מאחור!

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים