ריסוס נגד קרציות במקצועיות ובאחריות

בעלי כלבים? את השירות הזה אסור לכם לפספס! אנו מספקים ללקוחותינו ריסוס נגד קרציות אשר מבטיח סביבה נקייה לכם ולכלב. באלו נסיבות השירות נדרש? כעיקרון, כל בעל כלב נמצא בסיכון שיהיו לו קרציות במבנה. גם אם הוא מטופל דרך הכדור Bravecto או עם קולר נגד קרציות אלו לא אמצעי מניעה מוחלטים. הכלב עלול לסבול מגירוד, ואלו בהחלט עלולות להיות קרציות. למי שלא מכיר את הטפיל, הוא מסוכן לכל אורגניזם חי, כולל עבורנו כבני אדם. עקיצה של קרצייה גדולה מעקיצה של פרעוש ומתקפת קרציות עלולה לגרום למוות. לכן, כאשר אתם מזמינים הדברה כוללת בסוף החורף להכנת ביתכם לאביב, מומלץ להכליל בה גם ריסוס נגד קרציות כפעולת מנע להגעת טפיל זה לשטח שלכם.

איתור מוקדי התרבות הקרציות והדברתם

אנו נאתר עבורכם את המוקדים השונים בהם אובחנה התרבות של קרציות. לאחרה מכן, אנו נדאג להשמדת מוקדים אלו באמצעות חומרי ריסוס ייעודיים לקרציות. כתוצאה מן השירות, הן לא ישובו לפקוד אתכם או את הכלב שלכם בטווח הזמן הנראה לעין. אנו מפצירים בכם: גם אם אתם מטופלים דרך הווטרינר באמצעי מניעה, הוא אף פעם לא מוחלט. אין לדעת מתי הכלב שלכם סובל מקרצייה המתארחת על עורו. אם אתם רואים אותו מתגרד על אף אמצעי המניעה, מומלץ מאד לפנות אלינו לסריקה של המבנה והשמת ריסוס נגד קרציות כדי למנוע אסון.

הטמעת תעודת אחריות להדברה עם פרטי הריסוס

בגמר ריסוס נגד קרציות אנו נתלה על הכיור שלכם תעודת אחריות בפורמט מדבקה. על המדבקה יופיעו הפרויקטים שנעשו בריסוס, בצירוף תאריכי יישום. בדרך זו, במידה ותצטרכו בפעם הבאה לרסס או להדביר, תהיה לכם אינדיקציה מתי זה נעשה בפעם האחרונה. ריסוס נגד קרציות היא פעולה נדרשת לביצוע מדי תקופה ולכן גלויה זו חשובה לביצוע המעקב שלכם בכל עת.

כדאי לדעת: ריסוס נגד טפילים נוספים

אנו מספקים גם שירות ריסוס נגד פשפש המיטה, פרעושים וכל טפיל אחר העשוי לפקוד את בעל החיים שלכם. כאשר אנו מיישמים בבית הלקוח ריסוס, אנו בודקים את כל האיומים מהמזיקים השונים ומותירים לו סביבת מגורים נקייה ובטוחה המאפשרת שגרה תקנית בלעדיהם.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים