איך אפשר למנוע חזרה של פשפשים לאחר הדברה?

ביצעתם הדברה של פשפשים בבית? רוצים להיות בטוחים כי הפשפשים לא יחזרו לאחר ההדברה ויזהמו שוב את הבית שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

פעמים רבות הפשפשים מגיעים אל הבית בשל חוסר ניקיון, זה יכול להיות בשל הצטברות של אבק רב, ניקיון לא נכון של מזרנים ומיטות, חוסר היגיינה של חיות המחמד שלכם וכדומה.

חשוב להבין גם כי פשפשים מבצעים הדבקה ומתפשטים בקצב מאוד מאוד מהיר, מה שאומר שמספיק שכן בבניין או אדם הגר קרוב אליכם וביתו מלא בפשפשים, בכדי להדביק גם את הבית שלכם.

אז איך תוכלו לאחר ההדברה לשמור על הבית שלכם נקי וללא פשפשים? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

שמרו על הניקיון

הדבר החשוב ביותר שיאפשר לכם להגן על הבית שלכם מפני הדבקה של פשפשים הוא שמירה על הניקיון. אתם חייבים להקפיד על ניקיון מלא במיוחד של אזורים אשר רגישים להידבקות והצטברות של פשפשים, כמו המיטות, הספות ובכלל, כל מקום שיש בו בד או ריפוד. שמירה על הניקיון תאפשר לכם למנוע הצטברות של פרעושים באזור, וגם אם יהיה אחד, אתם תשמידו אותו עוד לפני שתהיה לו האפשרות להתרבות, מה שיכול לקרות מהר מאוד ללא ניקוי נכון ויסודי.

שמרו על חיות המחמד שלכם

אם יש לכם כלב או חתול בבית, הם בקלות יכולים להביא כמויות של פשפשים מהחלק החיצוני של הבית או הסביבה בה הם מטיילים. לכן חשוב לשמור מאוד על ההיגיינה של חיות המחמד ולעשות שימוש בחומרים אשר ירחיקו מהם פרעושים ופשפשים. שמירה על ההיגיינה של חיית המחמד שלכם גם תשמור על הבריאות שלה, וגם תשמור על הניקיון של הבית שלכם והבריאות שלכם.

במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית – אלו כללים שאתם חייבים לשמור עליהם.

ואם אתם עדיין זקוקים לחומרי הדברה מידי פעם, תוכלו לפנות לחברות המציעות לכם חומרים לשימוש עצמאי והדרכה מקצועית אשר בזכותה לא תצטרכו מדביר אלא תוכלו לבצע את הרחקת הפשפשים לגמרי בעצמכם.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים