שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

העלייה המשמעותית במחירי הדיור בשנים האחרונות הובילה לכך שהיום הרבה יותר אנשים מעדיפים לשפץ את הדירה בה הם מתגוררים מאשר לנסות למכור אותה ולרכוש דירה חדשה. שיפוץ דירה אשר מבוצע בצורה איכותית ומקצועית יכול להעניק לכל דירה מראה הרבה יותר מרשים וייחודי ויכול להפוך כל דירה מישנה ובלויה לדירה במראה ובמצב חדש ומרשים מאוד, וגם דירה בעלת ערך הרבה יותר גבוה.

כמובן, מדובר בתהליך לא פשוט, ולעיתים הוא מתארך הרבה מעבר למצופה, ולכן חשוב לבצע תכנון נכון ולעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יעמדו בציפיות שלכם ובלוחות הזמנים.

תכנון השיפוץ

אם אתם רוצים לבצע שיפוץ כולל, התחילו קודם כל עם תכנון פנימי. הגדירו את התקציב שלכם והחליטו מה בבית הכי חשוב לכם לשפץ ואילו שיפוצים יכולים להיכנס בטווח התקציב שתוכלו להרשות לעצמכם. אל תכניסו את עצמכם לשיפוץ מלא של הבית אם אתם לא מוכנים לכך מבחינה כלכלית וגם מבחינה אישית (מגורים בבית אחר בזמן העבודות).

חשוב מאוד להיכנס לפרויקטים כאלו עם עיניים פקוחות, ולכן גם חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע אשר יוכלו לתת לכם מידע נכון ומדויק, לוחות זמנים מסודרים וצוות שיוכל לעבוד עם תקציב השיפוץ שהגדרתם מבלי לחרוג ממנו, כך שלא תגיעו בסופו של דבר להוצאות גדולות ומיותרות שכבר יהיה לכם קשה מאוד לעמוד בהן.

סדר עדיפויות

כאשר משפצים דירה, במיוחד אם מדובר בדירה  ישנה, חשוב לתת סדר עדיפויות נכון. קודם כל לשים לב לשיפוצים פנימיים מהותיים, כאלו שאולי לא ישנו את המראה של הדירה מבחינה חיצונית, אך הם יאפשרו לכם לחיות בה בנוחות רבה יותר וישמרו על הערך שלה. לדוגמא – תיקון רטיבויות חוזרות, החלפת צנרת, הוספת איטום ועוד. מדובר בעבודות הרבה יותר חיוניות משיפוצים קוסמטיים, וחשוב להתחיל איתן.

לכן חשוב להזמין איש מקצוע מתחום השיפוצים אשר יעשה בדיקה מלאה של הבית שלכם, ממש לעומק ועד לפרטים הקטנים, ויאפשר לכם לדעת מהם התיקונים או השיפוצים החיוניים שאתם חייבים להכניס בתקציב שיפוץ דירה שיש לכם, ורק לאחר שתכניסו לתקציב את כל העבודות החיוניות הללו, תוכלו לראות מה נשאר לשאר השיפוצים ולקבל החלטות נכונות יותר.

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים