איך לבחור מכונת קשירה להכנת חבילות להפצה? כל המידע

מכונת קשירה היא מכשיר לקשירת חבילות לאחר אריזתן. חבילות מסוימות מתאימות להדבקה ואחרות לקשירה. את סוג אבטחת החבילה יש לבחור בהתאם לחומר הארוז בתוכה ובהתאם לסוג המארז: קרטון, פלסטיק או מתכת. מומלץ להיוועץ עם עובדי חברת מומחים למכירת מכונת קשירה, סרטי הדבקה וסרטי קשירה. הם יוכלו לספק לכם את כל המידע על בחירת מכונת הקשירה הייעודית. להלן מספר קווים לדמותה.

גודל המכונה וקיבולתה

זה לא סוד שיש צרכנים הזקוקים למכונת קשירה בשביל לקשור 1-3 חבילות ויש צרכנים אשר זקוקים כמעט בכל יום לקשירת עשרות חבילות. כמובן שהסטנדרטים של המכונה הם אחרים. ואולם, גם קושרים מקצועיים יעדיפו לעתים, מטעמי נוחיות, לעבוד עם מכונת קשירה קטנה. במקרה זה יש להחזיק במלאי סטוקים של סרט בד דביק, סרטי הדבקה או כל סוג אחר של חומר אבטחה לחבילות המיועדות.

סוג סרט הקשירה הנפלט מהמכונה

יש מכונה לסרטים דביקים ויש מכונה לסרטי קשירה. ישנה מכונה שמשלבת בין השניים ופולטת סרט בד דביק: כן, סרט שעשוי מבד וכאשר הוא בא במגע עם החבילה הוא נדבק אליה. חובה לבחור מכונת קשירה שהסרט שנפלט ממנה מתאים לחבילות שלכם על מנת להבטיח קשירה אופטימאלית ומקצועית, שתגשים את ייעוד אבטחתן.

פירמה מוכרת ובעלת שם בארץ ובעולם

זה לא סוד שמאז עידן השיווק הדיגיטלי – חנות מכונת קשירה אינה המקום היחיד שתמצאו אותה ואת הסרטים הנלווים. אבל אף אחד לא הבטיח לכם שמה שתראו באיביי או בשיווק הרשתי בפייסבוק יתאים למה שאתם צריכים. מיום ליום הסרטונים אמנם יותר מפורטים, אבל הסיכוי שתגיעו למוצר שיתאים ויחזיק מעמד אינו גבוה מבלי שקיבלתם ייעוץ מקצועי ממומחי קשירת חבילות.

חברת מומחים לקשירת חבילות – הכתובת שלכם לרכישת מכונת קשירה וסרט הדבקה

רק חברת מומחים המוכרת מכונת קשירה וסרטי הדבקה תוכל להיות לכם לעזר כאשר תזדקקו לפתרונות אלו. חברה זו בוחנת את צרכי הלקוח לאשורם: את סוג החבילה עמו הוא עובד, את התוצרים המאוחסנים בתוכה ואת המשקל הכולל ועל פי כך מסייעת לבחור תשתית קשירה (מכונה ייעודית וסרט מתאים) אשר ניתן לעבוד איתה בשוטף. פנו לחברת מכירת מכונת קשירה לפרטים נוספים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים