איך שומרים על בגדים מגוהצים?

השלב הראשון הוא להוציא את הבגדים מהמייבש ולהעבירם למתלה. לאחר מכן, אתה צריך לסדר את הבגדים כך שהם לא מקומטים. אפשר לעשות זאת על ידי קיפולם כך שלא יקפלו לשניים, או על ידי תלייתם על מתלה בגדים. השלב האחרון הוא גיהוץ הבגדים. כדי לעשות זאת, אתה צריך להקים קרש גיהוץ ולכסות אותו במגבת כותנה נקייה או בד. הפעל את המגהץ והשתמש בו כדי ללחוץ על הבגדים שלך עד שהם חלקים לחלוטין וללא קמטים.

גיהוץ בגדים זה לא משימה קשה

אבל היא משימה שלעתים קרובות אנחנו דוחים בגלל הזמן והמאמץ שהיא דורשת. עם זאת, ישנם כמה טריקים כדי להפוך את הגיהוץ לקל ויעיל יותר. הצעד הראשון לטיפול בבגדים מגוהצים הוא לוודא שהם נקיים. לכלוך וחומרים אחרים יפריעו ליעילות המגהץ, לכן חשוב לנקות את הבגדים לפני שתתחיל בתהליך. לאחר מכן, עליך לפרוס את הבגדים שלך בצורה הגיונית למה שאתה הולך לעשות איתם. לדוגמה, אם אתה מתכוון לשים אותם מיד לאחר גיהוץ אותם, אז אולי תרצה לפרוס אותם לפי הסדר מלמטה למעלה או מלמעלה למטה, כך שיהיה לך קל יותר להתלבש לאחר מכן.

שירותי כביסה וגיהוץ

שירותי כביסה וגיהוץ הם שירותים המציעים ניקוי ולחיצת בגדים תמורת תשלום. ניתן למצוא שירותים אלו במדינות רבות ברחבי העולם, אך הם פופולריים יותר במקומות מסוימים מאחרים. הצורך בשירותי כביסה וגיהוץ משתנה בהתאם למיקום הגיאוגרפי. לדוגמה, אנשים המתגוררים בערים גדולות כמו לונדון או ניו יורק לא יזדקקו לשירות באותה תדירות כמו מישהו שגר בעיירה קטנה. הסיבה לכך היא שקל יותר לבצע את המשימות הללו בבית כשאתה גר בעיר גדולה מאשר אם אתה גר בעיירה קטנה שבה החנויות לא תמיד פתוחות מאוחר בלילה או בסופי שבוע.
עלות השירותים הללו משתנה גם בהתאם למיקום הגיאוגרפי. לדוגמה, אנשים המתגוררים בניו יורק יגלו את הכביסה והגיהוץ שלהם שירותי כביסה וגיהוץ הם הדרך הטובה ביותר לקבל את הבגדים שלך נקיים ורעננים.

מחיר שירותי כביסה וגיהוץ

מחיר שירותי הכביסה והגיהוץ בישראל מעט גבוה מהתעריפים הממוצעים באירופה. המחיר הסטנדרטי למכונת כביסה הוא בין 1,150 ל-1,500 דולר. מחיר הממוצע לשירות גיהוץ נע בין 2.5$ ל-3.5$ לשעה. ישנן סיבות רבות ליוקר שירותי הכביסה בישראל: יוקר המחיה, עלויות העבודה ומסי היבוא על מכשירי החשמל הם חלק מהן. המחיר של שירות כביסה וגיהוץ בישראל אינו זול. העלות הממוצעת של מכונת כביסה ומייבש היא $1,500, בעוד שהעלות הממוצעת של ספינת קיטור היא $200. עם העלויות היקרות הללו, לא פלא שמחיר שירותי הכביסה והגיהוץ בישראל כל כך גבוה. אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר לכבס ולגיהוץ, תוכלו לנסות למצוא דירה עם מכונת כביסה/מייבש או למצוא דירה עם מכונת כביסה/מייבש משותף.
מחיר שירותי הכביסה והגיהוץ בישראל נע סביב $5.00-$8.00 לשעה. עלות חולצה נעה בסביבות $2.00-$4.00 לחולצה, שזה המחיר הנמוך ביותר לחולצה בעולם.
מחירי שירותי כביסה וגיהוץ על שולחן גיהוץ אינם מוסדרים על ידי הממשלה, כך שהם יכולים להשתנות ממקום אחד למשנהו ומספק אחד לאחר באותו אזור. יש הרבה מכבסות בישראל שמציעות את השירות הזה במחירים נוחים, אבל יש גם כאלה שגובות כפול או משולש ממה שאחרות עושות עבור אותו שירות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים