אמצעים מגוונים ליישום הרחקת יונים

הכירו את הכלים הייחודיים ליישום מלא של הרחקת יונים. אם גם אתם סובלים מיונים במרפסות הכביסה, על הגגונים ובכיווני אוויר נוספים, מומלץ להסדיר באופן מידי הרחקת יונים. את האפיון של סוג הרחקת יונים לו אתם זקוקים יש לעשות מול מדביר מוסמך או מומחה הרחקת יונים.

בדיקת סוג הרחקת היונים לו אתם זקוקים

ניתן להרחיק יונים עם אמצעים לא חשמליים וניתן להרחיק אותן עם אמצעים אולטרסאונים, כאלו שישמיעו צלילים שלא בטווחי השמע שלנו אך נחשבים כבלתי נסבלים עבור יונים. בדיקה מהירה של צוותי הדברה מוסמכים תלמד אתכם מה עליכם לעשות על מנת לבצע את ההרחקה, ותפנה אתכם לרכישת מכשירים המיועדים לפעילות הביתית שלכם בנושא זה.

הרחקת יונים עם רשת מניעה

רשת מניעה היא אמצעי פריסה במקביל לחלון שמונע מהיונים לקנן. הרשת פשוט חוסמת את החלון. רשת המניעה תגיע במידות של החלון שלכם ולא תסתיר לכם את הנוף גם כשהיא פתוחה. היא תבלום את כיוון מעופן של היונים ובכך תיישם הלכה למעשה את ההרחקה.

הרחקת יונים עם ספירלה או דוקרנים

אלו אמצעי לכידה של היונים. היונים תוכלנהּ לעוף לחלון שלכם אבל הן צפויות להיתפס לכמה דקות במערך דוקרנים מתוחכם או במערך ספירלות צפוף. יש להתקין אמצעים אלה על אדן החלון ולהמתין לבואן של היונים. לאחר שהן תשתחררנה מהאמצעים שקניתם הן לא ייטו למהר לחזור לחלון שלכם.

הרחקת יונים עם מכשיר אולטרסאוני

מכשיר זה משמיע תדרים שאינם בטווח השמע שלנו. בעקבות כך, אנחנו יכולים ליהנות משגרת חיים רגילה לחלוטין בשעה שהיונים צפויות לסבול קשות מהצליל שהן ישמעו ובשל כך – הן לא יפקדו את המרפסת או מסתור הכביסה שלכם יותר. שימו לב שבבניין הנושא הוא PER דייר ולא עבור הבניין כקולקטיב ולכן ייתכן כי לשכנים שלכם יהיו בעיות שיצריכו שוב הרחקת יונים. לכן, האינדיקטור היחיד להצלחה כאן הוא היעדר יונים בכיווני האוויר שלכם.

שילוב כל השיטות

ניתן לשלב בפרויקט הרחקת יונים גם רשת, גם ספירלות ודוקרנים וגם מכשיר אולטרסאוני. שילוב זה יספק לכם את כל ההבטחות להרחקה של היונים לחודשים רבים מבלי שתצטרכו לחשוש מנוכחותם בפרק הזמן הקרוב. לבדיקה אם הקומבינציה של כל השיטות מתאימה לכם, התייעצו עם מדביר או מרחיק יונים מוסמך.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים