בובות דיגום לתופרים ותופרות: להתאים את הבגדים למידות ללא מדידה אנושית

בובות דיגום הן אמצעי מדידה לתופרים המעצבים את בגדיהם. כאשר עובד תפירה צריך לבחור את בובות הדיגום שלו, יש לו 2 דרכים לעשות את זה: להצטייד בבובות דיגום בגדלים שונים המדמים קבוצות אנשים: משפחה עם מבוגרים וילדים, קבוצת גברים מול קבוצת נשים, וכד’, או להצטייד בבובה אחת מתכווננת, בה ניתן להאריך ולקצר את כל האברים בנפרד. בדרך כלל, מה שקורה הוא שבובות דיגום מתחלקות למידות קטנות-בינוניות לעומת מידות גדולות, ועל כן נדרשות לעובד 2 בובות, למדידת קולקציות שונות של בגדים בהתאם לגודל המבוקש.

בחירת בובות דיגום

את בובות הדיגום יש לבחור בהתאם לצרכי עובדי התפירה. רצוי שהבחירה תיעשה בחנות מכונות תפירה מקצועית, שם מודעים לצרכי התופר ומספקים רק בובות דיגום איכותיות, קלות לתפעול ופשוטות להזזה. בחנות זו מספקים כמה סטים של בובות דיגום, החל מבובות מתכווננות ועד בובות בגדלים אחידים שונים, אותן ניתן לקנות כסט אחיד.

לעבוד בתפירה בהנאה צרופה

כאשר יש לכם בובת דיגום, אתם יכולים להיות בטוחים שתוצרי התפירה שלכם יתאימו בדיוק למטרה לשמה יצרתם אותם. אם הם נועדו למידות גדולות, תוכלו לבצע מדידה ולבחון האם כך הדבר. אם הם נועדו למידות בינוניות-קטנות, ניתן לשלוף בובת דיגום אחרת, או לקצר את הבובה המתכווננת, ולבדוק. ניתן למדוד גם בגדים במהלך העשייה ולוודא שהסגירה שעומדים לבצע אכן במידה ואכן מתאימה אומנותית לאדם הלובש את הבגד.

ליהנות מחופש יצירה מלא

עם בובות דיגום, אתם רואים מול העיניים את התוצרים הדקורטיביים של הבגדים שלכם על אנשים שנראה שונה זה מזה, ויכולים להגיע למסקנות מפתיעות בדבר התאמתו של הבגד או חוסר התאמתו. כאשר יש לכם בובות דיגום לצדן של מכונות תפירה, אתם יודעים שהבגדים שלכם מתוכננים כמו שצריך ועומדים להגיע ללקוחות המתאימים בלבד. מי שמעוניין לשפר את תוצרי התפירה שלו ולדעת בזמן אמת אם הם מתאימים, יזדקק לבובות דיגום. בבובות אלו משתמשים גם תופרים העובדים כחייטים-מתקנים על מנת לבחון את מראה התיקון העתידי על בובת הדיגום בטרם מציעים זאת ללקוחות אמיתיים. כך, ניתן יהיה לדעת האם תסריט התיקון אכן עובד ואכן משרת את הלקוח שהזמין אותו.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים