הדברה משולבת להבטחת סביבה נקייה ממזיקים

כיום אנו נמצאים בסיומה של עונת החורף ותחילתן של העונות החמות, האביב של חג הפסחי והקיץ של יולי אוגוסט. בשתי העונות הללו המזיקים מתעוררים, ובגדול! נחשים קמים מרבצם, מכרסמים נראים בבתים ואפילו מזיקים קטנים כמו נמלים ותיקנים מטילים את מוראם בבתים ובמבנים מסחריים רבים. אל תתנו לזה לתפוס אתכם לא מוכנים! הגשם והברד הם מחוללים “בטוחים” של מסלולי חדירת מזיקים. הן גורמים לנקבים בזיפות וביריעות הגג, וסודקים את הקירות שלכם. האביב והקיץ בפתח? לפני שממשיכים בשגרת המגורים, מזמינים שירות הדברה משולבת לבדיקת המבנה וליישום צעדי ריסוס והדברה.

בדיקה שהמבנה חף מנזקי עובש ומזיקים

המשימה הראשונה שנדרשת היא בדיקה שהמבנה חף מהנזקים הללו. זהו המפתח להתהוות שגרת חיים תקינה בו, ללא חשש מנזקים. במידה וישנן עקבות לחדירות מזיקים, זוהו נקבים ומחילות, וכד’, יספקו נציגי חברת הדברה משולבת הסברים על הכשלים הללו ומסלולי פתרון כמו איטום והנחת אמצעי הדברה שונים. בבדיקה זו מתוכננים צעדי הריסוס וההדברה הראשוניים למיגור הסכנות.

יישום צעדי הדברה רב תחומיים – טבעיים וכימיים

יסופקו צעדי הדברה משולבת, הכוללים שימוש באמצעים כימיים המצריכים פינוי פריטי מזון ומשקה מהארונות, והסעת ילדים וחיות מחמד למקום בטוח. לצד זאת, יסופקו צעדי הדברה טבעית שמוכחים מעת לעת כיעילים לא פחות ואולי אף יותר מהצעדים הכימיים. הצעדים הטבעיים כוללים שימוש בתערובות גרעינים וחומרי ג’ל שונים להמתת מזיקים בדרך אורגנית והרחקת הלהקה שלהם בעקבות זאת.

עבודה על בסיס ניסיון תעסוקתי ומקצועי רב שנים

העבודה נעשית בכפוף לרישיון מטעם משרד החקלאות ועל בסיס ניסיון מקצועי ותעסוקתי רב שנים. הדברה משולבת היא אחת המשימות הנדרשות, ובמיוחד בתחילת האביב, בכל מבנה, מבית פרטי ועד בית דירות, ממקום עבודה משרדי ועד חנות בגובה הקרקע. אם יש לכם מבנה בבעלות או בחזקה, מומלץ לתחזק אותו עם הדברה משולבת מדי שנה. אל תחכו ליולי אוגוסט שהמזיקים יחוללו שמות במבנה. החורף נגמר? זוהי קריאת ההשכמה שלכם להזמין הדברה משולבת עם מהלכי יישום כימיים וטבעיים. שירותי הדברה טבעית וכימית מסופקים לכל מבנה ומבטיחים שהות בטוחה לטווח ארוך, ללא נוכחות עובש ומזיקים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים