הדברת הדברת עכברים או הדברת חולדות? כך תדעו איזה מזיק יש לכם בבית

כשאתם שוקלים אם להדביר עכברים, יכול להיות שלא זו הבעיה שיש לכם כעת בביתכם. בדרך כלל, מי שחושד בבעיה כזו מיד חושב על עכבר אך לעיתים אלו חולדות או מזיקים דומים אחרים,. עכבר הוא מזיק נפוץ מאוד בישראל, וכשהוא נצפה, הוא נצפה במקומות מאוד בעייתיים, כמו דירות נטושות שלא גרו בהן עשרות שנים והוזנחו, תאים של בתי כלא ועוד. לכן, מי שמזמין הדברת עכברים הם בדרך כלל האחראיים על מקומות כאלו אך גם בבתים פרטיים רבים ניתן למצוא עכברים וחולדות בעיקר בעונת הקיץ.

כיצד נדע שהבית שלנו לא הגיע לרמת סניטציה כה ירודה שמצריכה הדברת עכברים?

כי מדובר בדרך כלל ברמות סניטציה קשות. אם אתם שומרים על בית נקי באופן קבוע ואין אצלכם מקומות מסתור בהם העכברים יכולים לשהות ולהתרבות, יש סיכוי נמוך יותר שתראו אותם שם. בשביל להגיע לרמה של חוסר היגיינה שתוביל להתרבות של כמות עכברים וחולדות גדולה מאוד רק נטישה של הבית לעשרות שנים היא ה- “פתרון”. הסיבה שבבתי סוהר המזיק הזה נפוץ היא בשל קיום תנאי סניטציה ברמה לא טובה באזור תאי הכליאה (לא באזור הסטרילי של הסוהרים). ככל שאתם גרים בבית מגורים, הדברת עכברים פשוטה יותר וברוב המקרים מדובר בעכבר בודד ולא מושבה שלמה.

כיצד מומלץ להזמין חברת הדברה לעכברים וחולדות?

מאד חשוב לבחון את הפרסומים שהיא מפרסמת, שיש לה תעודת מדביר ממשרד החקלאות בשביל להבטיח שתזמינו מדביר אמתי ולא מתחזה לצורך הרחקת עכברים, ושמאחוריה ניסיון רב שנים בהדברת עכברים. כמובן שמאד חשוב לדבוק בעיר בה אתם נמצאים. כך, תוכלו להבטיח שירות הדברה יסודי ולא רק נקודתי לבית שלכם, משום שחברות הדברה שמכירות טוב את השטח יוכלו לזהות מוקדים של התרבות של העכברים ולהשמיד אותם בעבם. בדרך זו – תוכלו להבטיח לעצמכם ולבני המשפחה שלכם שלכם שקט תעשייתי מהמזיק הזה. כמובן שההדברה הזו היא לא תחליף לשמירה על היגיינה, איטום ומניעת מקומות בהם העכברים יכולים להתרבות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים