הובלת מיטה ותכולת חדר שינה עם חברת הובלות איכותית

הובלת מיטה

הובלת מיטה, ספה, מערכות ישיבה וכל סוגי הרהיטים מומלץ לעשות רק דרך חברות הובלות קטנות. גם אם אתם לא מעבירים דירה, אלא בסך הכל ספה גדולה מהבית למשרד, מומלץ מאד שהדבר ייעשה על ידי חברה מיומנת. קשירה הספה לרכב, נצירתה ויצירת תנועה אפקטיבית בדרכים זו עבודה מקצועית שדורשת מיומנות רבה וניסיון לא מועט בתחום ההובלות. ביצוע הפעולה בדרך לא טובה עשויה לסכן אתכם מבחינה גופנית ואף לסכן נהגים אחרים במידה והרהיט ייפול מגג הרכב או יישמט. הובלת ספה או מיטת שינה עושים רק דרך חברת הובלה מקצועית.

הובלת הרהיט בבטחה לאתר היעד

הובלת מיטה, ספה או כל רהיט אחר תתבצע ממקום מושבן המקורי לאתר היעד שלכם. המחיר עבור השירות ייקבע בהתאם לקומה ממנה אוספים את הרהיט ולקומה אליה מובילים אותו. ככל שהן רחוקות יותר מהקעקע, קומה גבוהה או נמוכה מתחת לאדמה, המחיר צפוי להיות יותר גבוה. החברה מנוסה בתכנון מסעות בטוחים למשאיות ורכבים כבדים כמעט ללא עיכובים בדרכים.

פריקה ביעד וסיוע בהרכבת הרהיט

בהגיעהּ לאתר היעד, תסייע חברת ההובלות לפרוק את הרהיטים שהובלו עבורכם למקומכם החדש. בכך, תשלים החברה את כל פרויקט ההובלה ותבטיח שתוכלו להתחיל לעשות שימוש ברהיטים הוותיקים שלכם גם בבית החדש, ולהתנהל עמם בקלות כשהם פרוקים ומורכבים בשלמותם.

הקפדה על כללי הניקיון והעבודה החלקה

ניקיון באתר המוצא לאחר העמסת הספה או המיטה, ניקיון משיירי הובלה לאחר גמר הפריקה, עמידה בזמנים, הגעה לאתר הלקוח כפי שתוכנן, הגעה לבית היעד על פי המצופה. חברה להובלות קטנות ליישום הובלת מיטה או ספה תיישם עבורכם את כל הנדרש להשלמת הפרויקט.

אהבתם את השירות? מומלץ לגמול לצוות ההובלות

נהוג להשאיר טיפ לצוות ההובלות שנקבע בדרך כלל על פי אחוזים מעלות השירות. מניסיון, חברות הובלות שהלקוחות השאירו לנציגיהן טיפים הן חברות שייטו לרצות לשרת אתכם גם בהמשך הדרך, כשתבקשו ליזום הובלה נוספת.  לכן, מאד מומלץ להשאיר טיפ ולשמור על יחסים טובים ותקינים עם חברת ההובלות המבוקשת למען יישום פרויקטים דומים בכל נקודת זמן בה תזדקקו להם להשלמת הובלה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים