הכל על צביעת דירה 4 חדרים ובפרט חדר אמבטיה

חדר אמבטיה שונה מיתרת חדרי הבית מהסיבה שזהו החדר עם הפרש הפוטנציאלים הגבוה ביותר בתחום שינויי הטמפרטורה. בשל כך שאפילו את חדר המטבח הוא עובר בממוצע בתחום הזה, הוא נחשב למקום בו הצטברות עובש והתקלפות צבע אינם זרים ובהחלט מוכרים מאד. זה מצריך צביעה עם חומרים אשר מראש ימנעו את התופעות הללו באמצעות עמידות אליהן. במידה והחדר כבר במצב מוזנח מעין זה, יש להשתמש באותם חומרי צביעה שאנו נמליץ עליהם כעת לשם ביצוע התיקון. לכן גם מחיר צביעת דירה 4 חדרים יהיה יקר יותר במידה והשירות כולל גם את חדרי האמבטיה ולא רק את האזורים המרכזיים וחדרי השינה.

חומר הצבע המתאים – צבע אקרילי

צבע אקרילי הנו תערובת ייחודית אותה ניתן לקנות בכל חנות צבעים, רשת או פרטית. תערובת צבע זו משמשת לצביעת חדרי אמבטיה. היא מכילה תערובת כימית מיוחדת נגד פטריות ועובש. על מנת לוודא שתכונה זו קיימת גם בפח הצבע שלכם, ודאו שכתוב עליו שהוא אקרילי המיועד לחדרי אמבטיה. לא כל צבע אקרילי מיועד לצביעת חדר זה.

סדר הפעולות בצביעת חדר האמבטיה

  1. שפכטל – יש להיעזר במרית ובחומר מיוחד המתאימים לחדרי רחצה. עוברים על הסדקים, הקילופים והעובש על מנת ליצור שכבה אחידה. השכבה לא צריכה להיראות זהה מבחינת הגוון אלא רק מבחינת הצורה. עובי הקירות צריך להיות זהה עם הפגמים והחורים מוסתרים בתוך השפכטל.
  2. סיד – נעשה על ידי חומר צבע יסוד. דוגמה לחומר צבע יסוד: בונדרול (Bonderol). יש לצבוע באמצעות מברשת צבע שכבה אחת ולהמתין מספר דקות, לרוב מעל שעה וחצי, עד לייבוש מלא.
  3. צבע אקרילי – יש למרוח 2 שכבות של צבע אקרילי בהפרש של שעתיים אחת מהשנייה.

העבודות שנכללות בצביעת חדר אמבטיה

צביעת קירות הפנים של החדר וצביעת התקרה, כולל צביעת חריצי עובש וקילופים בפינות ובפאות. צביעת חדר אמבטיה צריכה לכלול את כל השלבים הנ”ל על מנת להגיע לרמת גימור מושלמת כיאה לנעשה בעבודת צביעה של צבעי מקצועי.

עלויות של צביעת חדר אמבטיה

העלויות הממוצעות לחדר אמבטיה בגודל ממוצע של 16-20 מ”ר הן 600-900 ₪. אם הצביעה עומדת להיעשות מהגדלת ראש, ללא תקלות על הקירות, לשם חידוש בלבד, התייחסו לטווח המחירים הנמוך. אם הצביעה תיעשה בשל כשלים בקירות הכוללים עובש וקילופים – התייחסו לטווח המחירים הגבוה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים