המדריך המלא לבחירת חיפויים לקירות

כאשר אתם זקוקים לבחירת חיפויים לקירות, מומלץ מאד להיעזר בהדרכה קצרה שתמפה עבורכם את האפשרויות ותוציא את הטוב ביותר עבור הבית שלכם. חיפויים לקירות צריכים להיבחר על פי סגנונם אבל גם על פי סגנון ההדבקה. בדרך זו אתם מבטיחים לעצמכם חיפויים מעוצבים, כמו חיפוי קיר זכוכית או חיפויים אחרים ששומרים על הקיר שלכם גם לאחר שתרצו להשליך אותם, וגם שורדים לאורך זמן כחיפויים מודבקים.

בחרו את החיפוי המומלץ ביותר לעיצוב הבית שלכם

אנו ממליצים להיעזר בהדמיות מחשב אשר מציגות את חיפויי הקיר מבעוד מועד. בדרך זו, אתם יכולים למצוא באתר החברה המעצבת בית בעל סגנון דומה לשלכם או להשתמש במחשב נייד ולהציג את המסך שלו ליד הקיר בו יוטמע החיפוי. כך, תוכלו לקבל רושם כללי על שילוב עיצוב של חיפוי קיר על הקיר שלכם. ליתר בטחון, אנו ממליצים להיוועץ גם עם מעצבים מקצועיים מטעם חברת חיפויים לקירות בשביל להבטיח כי בחרתם את החיפוי הטוב ביותר האפשרי עבור החדר אותו אתם מעוניינים לעבות עמו.

בחרו את סגנון ההדבקה הטוב ביותר לחיפוי

בחנות חיפויים לקירות יציגו לכם מספר אפשרויות לביצוע ההדבקה. אם אינכם מגיעים מעולם השיפוצים, מומלץ להזמין נציג מטעם החברה שיבדוק את הקירות שלכם בבית וימליץ על סגנון ההדבקה החזק והבטוח ביותר עבור הקיר שלכם. קיר גבס שונה מקיר בטון, וגם בתחום הבטון יש עשרות סוגים של טיח, ולכל אחד מהם מתאים דבק אחר.

לפני הבחירה הסופית של החיפוי התייחסו לממד החדר להתאמת הפרספקטיבה

חיפויים לקירות יכולים להתבסס על בריקים, חיפוי זכוכית או דמוי-טפטים, או חלקים אחרים – עבים ומעטים, או דקים ורבים. כאשר החדר שלכם גדול, האפשרות הראשונה היא העדיפה וכאשר החדר קטן, האפשרות השנייה תהיה מועדפת. כך, אתם חוסכים לעצמכם טעויות פרספקטיבה קשות שעלולות להעיב על עיצוב המבנה שלכם, ולגרום למיקוד יתר בכיוון החיפוי, במקום לאפשר לו להתמזג עם עיצוב החדר בהתאם לגודלו וממדיו. מאד מומלץ, בטרם הבחירה וסגירת העסקה, לברר האם החיפוי שגיליתם שמתאים לעיצובה מבחינת הגוון והצורה בשלב הראשון של המדריך, יכול להיות משווק בחתיכות קטנות או גדולות יותר מהמופיע בתצוגה. כך, תוכלו להבטיח התאמה מצוינת גם מההיבט של פרספקטיבה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים