הקירות במעלית נשרטים לכם במהלך היום? רכשו עבורה חליפת הגנה למעלית

בבניינים רבים, במיוחד באזורי 3 המטרופולינים הגדולים, חיפה, ירושלים ומטרופולין המרכז (דרום השרון וגוש דן), מתבצעת פעילות ענפה הכוללת שיפוצים, לצד פעילות אינטנסיבית פיזית עם כלי עבודה כבדים. גם אם בסביבה שלכם כבר הסתיימו שלבי ההתחדשות העירונית, המעלית שלכם עדיין נמצאת בסיכון. כך, למשל, אם פועל בה קונדיטור שמעלה את תוצריו עם עגלות מתכת כבדות, די בכך על מנת לגרום בשוגג להרס המעלית. עגלות וקונטיינרים הם אובייקטים שנתקעים בקירות, שורטים אותם ועלולים לגרום לכפתורי המספרים במעלית לדהות. המשתמש לא יידע על מה הוא לוחץ על מנת להגיע למחוז חפצו. בדיוק לשם כך ישנן חליפות הגנה למעלית. חליפות אלו עוטפות את 3 פאות המעלית, ומשאירות את הרצפה והגג חשופים. קיר מספרי הקומות, הקיר שלימינו והקיר הנוסף יהיו מצופים בחליפת הגנה שתמנע פגיעה של חפצים כבדים וחדים בדפנות המעלית ובכפתוריה. הדלת תיוותר חשופה על מנת לאפשר תנועה החוצה ופנימה למעלית.

חליפה מבד למעלית – אמצעי החיכוך שיעצור את הפגיעה בה

חליפת הגנה למעלית מבד תדאג ל- 100% חוסר פגיעה בתשתיות המעלית. סוג הבד הוא PVC, בד לא ארוג, אלא כזה שחלקיו מחוברים בבדיל. לכן, עוצמתו מספקת הגנה למעלית, ולא רק מפני שריטות קלות ונזק להדפסה על הכפתורים. החליפה שומרת על המעלית פני שברים פנימיים כתוצאה ממגע של עגלות קונדיטוריה וכלי שיפוצים בהם נעשה שימוש מעת לעת.

תכנון הצבת החליפה על המעלית

החברה המנהלת בבניין, חברת המעליות שלו או כל ישות אחרת שאחראית על המעלית – צריכה לספק את מידות תא הנוסעים, ובהתאם לכך יוצעו מספר דגמים העשויים להתאים. הם יותקנו על ידי טכנאי חליפות הגנה למעליות וייבדקו. תיבדק יכולת הלחיצה על הכפתורים, וייבדק נושא הידוק החליפה לקירות. במידה והיא פולשת לתוך שטח המעלית, הלקונה תתוקן והמעלית תעמוד לרשותכם בדיוק כמו בעבר, רק שהפעם חליפת הגנה למעלית מבד PVC תגן עליה ועל הכפתורים שלה. בואו להסדיר גם במעלית שלכם חליפת הגנה למעלית ולהבטיח את השמירה על כל תשתיות הפנים שלה מפני כל מכשול עתידי. בכך, תוכלו להבטיח שימוש מהנה ומענג במעלית לטווח הארוך.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים