הרחקת עכברים בשיטה ירוקה

מעוניינים לדעת כיצד להסדיר נכוחה את הרחקת העכברים מהבית שלכם לתקופה ארוכה? לא הרבה אנשים יודעים, אבל המתת עכברים בהדברה כימית לא מרחיקה את התופעה מהבית שלכם. אמנם להקת העכברים הנוכחית תמות, אבל הלהקה הבאה תריח שהצטברו פגרים בבית שלכם. גם אם האירוע מאחוריכם, אותה להקה כבר תסמן את נתיב הכניסה ותשהה בבתיכם בדיוק כמו זו שהדברתם. התופעה לא תיגמר, אלא לכל היותר תידחה בכמה ימים. הפעולה שבאמת צריך בשביל שלא יהיו עכברים בבית היא הרחקה תוך השארתם בחיים. ההרחקה מתבצעת באמצעים ירוקים בלבד, שלא מצריכים פינוי ילדים ובעלי חיים לבתים אחרים או ריקון מקררים ומקפיאים ממזון. כתוצאה מהפעולה הירוקה, העכבר שיישאר בחיים יורתע הרבה יותר מאשר להקת עכברים מקרית שמזהה בית שהודבר באמצעים כימיים.

הרחקת עכברים באמצעי ירוק – כך זה עובד

מחברים לאזור הופעת העכברים מכשיר אולטרסוני. המכשיר מבחינתכם לא יעשה דבר, אלא יעמוד במתחם המגורים שלכם כאבן שאין לה הופכין. אבל בשביל העכבר, פעולת המכשיר היא ממש הרסנית. הוא שומע תדר שמבחינתו נחשב חזק ביותר, כפול מעוצמה של הופעה חיה מבחינת בני האדם. התדר מושמע בתדרים גבוהים מאד, שהעכבר פשוט לא מצליח לספוג. בשל הרגישות שתיווצר אצלו הוא יימלט מהמתחם הדירתי שלכם ולא ישוב אליו בזמן הקרוב. עכבר זו גם חיה שמתריעה ומסמנת סכנות ולכן גם עכברים אחרים ידעו להישמר ממקום המגורים שלכם.

ההרחקה הירוקה – הפתרון היעיל ביותר על עכברים

בשונה מהמקובל לחשוב, דווקא כאשר מדובר על המזיק כמעט הכי גדול והכי אימתני (למעט נחש או חולדה, כמובן) הפתרון הירוק הוא שעובד. עכבר זו חיה אינטליגנטית עם חושים חדים. לקוחות שהדבירו אותו באמצעים כימיים “זכו” לביקורי להקות אחרות בתוך זמן קצר. לעומתם, לקוחות שהחליטו להסדיר הרחקת עכברים עם מכשיר אולטרסוני זכו באמת לסביבה נקייה ממכרסמים וגם הגינה הפרטית שלהם הייתה נקייה מביקורים שלהם.

שירותי הרחקה ירוקה נוספים

ניתן להסדיר רשת יונים למפעלים ולמרפסות גדולות של בתים, ומכשירים אולטרסוניים להרחקת מזיקים ומכרסמים נוספים לעכבר. אמצעי ההרחקה הירוקים חולשים על כל תחומי ההיגיינה הביתית ויוצרים יתרון על פני ההדברה הכימית כמעט בכל התחומים. נסו ותיווכחו!

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים