התאמת המצבר לפי סוג רכב

ברוב המכוניות, כבה את המנוע ופתח את מכסה המנוע. הסר את כבל המסוף השלילי מהסוללה, נקה אותו ולאחר מכן חבר אותו שוב למסוף השלילי.
עבור מכונית היברידית או חשמלית, התהליך הזה שונה. אתה צריך לכבות את החשמל למכונית ולאחר מכן להסיר נתיך מתחת למכסה המנוע שלך או
בתיבת הנתיכים שלך שמתכתב עם המערכת ההיברידית או החשמלית שלך. המתן לפחות 10 דקות לפני הפעלת החשמל שוב. זה יאפשר זמן לכל זרם במערכת החשמל שלך להתרוקן ולהתאפס לפני שתתחיל לנהוג שוב. עבור חלק מהמכוניות, התאמת הסוללות יכולה להיעשות על ידי הסרת לוחות משני הצדדים מצברים לרכב הם חלקים חשובים במנוע הרכב. הם מספקים כוח לרכב כאשר הוא אינו פועל על בנזין. המצבר ממוקם בדרך כלל בתא המנוע ליד האלטרנטור.
ניתן להתאים מצבר לרכב על ידי בדיקה ושינוי של מפלסי הנוזל שלו, חיבורו למטען או על ידי החלפתו לחדש. חשוב שתדע איזה סוג מצבר יש לרכב שלך לפני התאמתו.
ראשית, כדאי לברר איזה סוג רכב יש לכם ואיזה סוג מצבר הרכב שלכם דורש.
שנית, בדוק את מפלס נוזלי הסוללה על ידי משיכת המקל החוצה. אם הנוזל נמצא מתחת לקו “הוסף” או אם אין בו נוזל כלל, אז אתה צריך להוסיף מים מזוקקים חדשים כדי להביא אותו לקו זה.
שלישית, לאחר הוספת מים מזוקקים, הפעל את המנוע שלך ותן לו לפעול במשך 10 דקות עם הפנסים הקדמיים דולקים. זה יעזור להטעין את הסוללה ולהחזיר את רמת הכוח שלה.
רביעית, כבה את המנוע והסר את המפתח ממתג ההתנעה או לחץ פנימה על דוושת המצמד של המכונית שלך אם יש לך מכונית תיבת הילוכים אוטומטית.

האם כל מצבר יתאים לכל רכב?

כאשר אתם מחפשים לקנות מצבר חדש לרכב, אתם עשויים לחשוב שכל מצבר יעשה את העבודה. אבל זה לא המקרה. עליך לוודא שהמצבר תואם לרכב שלך. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים מצבר חדש לרכב. ראשית, ודא שיש לו את המתח והאמפר המתאימים לרכב שלך. שנית, בדוק אם יש לו קיבולת מילואים שווה או גבוהה מזו הנוכחית שלך. ושלישית, גלה אם זה תואם ללוח הזמנים של האחריות והתחזוקה של הרכב שלך.
יש אנשים שחושבים שכל המצברים לרכב זהים, אבל זה לא נכון. מצברים לרכב מגיעים בצורות, גדלים ועיצובים רבים. ניתן למצוא אותם בחלקים שונים של העולם ויש להם תכונות שונות שהופכות אותם לייחודיים.
הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מצבר לרכב הוא האם הוא יתאים לרכב שלך. השיקול השני צריך להיות האם הוא תואם לסוג הרכב ולמערכת החשמל שלך או לא.
מצבר לרכב הוא תא נטען הממיר אנרגיה כימית לאנרגיה חשמלית. זה מקור הכוח לרכב. המצבר מספק את הזרם כדי להתניע את המנוע, אשר לאחר מכן מניע את האלטרנטור, אשר טוען את המצבר.
הטעינה של הסוללה תפחת בסופו של דבר ויהיה צורך להחליף אותה בטעינה. מסיבה זו, רוב הסוללות נועדו להיות נגישות בקלות מחוץ לרכב. ישנם
סוגים רבים ושונים של מצברים לרכב ולא כולם מתאימים לכל רכב ולכן חשוב לדעת איזה סוג אתם צריכים לפני שקונים.

צריכים החלפת מצבר? נשמח לשרת אתכם בהחלפת מצבר עד הבית, לפרטים השאירו פרטים או התקשרו.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים