התנעת רכב בכבלים – האפשרויות…

בעולם בו אנו חיים קשה מאוד להסתדר ללא רכב. הרכב הוא זה שלוקח אותנו ממקום למקום, זה שאנו תלויים בו כל כך ואם הוא במוסך נצטרך למצוא פתרונות יצירתיים. הוא מסייע לרבים מאתנו גם בעבודה ולעיתים הוא כלי העבודה המשמעותי ביותר, אך יש מקרים בהם תקלה פשוטה יכולה להשבית אותו לגמרי. אם הרכב לא מניע לדוגמא גם אם הוא יהיה החדיש ביותר בלי התנעת רכב בכבלים לא נוכל להתקדם, והיום גם בכבלים יש יותר מאופציה אחת. מה זה אומר? זה אומר שפעולת התנעת רכבים לא מחייבת חיבור לרכב אחר אלא ניתן לקנות כבלים שמחוברים לסוללה ולהתניע לבד.

הדרך המקובלת

הדרך המקובלת של התנעת רכב בכבלים היא לאתר עוד רכב. אחד מכם יהיה חייב להיות עם כבלים וכל מה שצריך הוא שהמצברים יהיו מתאימים במתח שלהם ואז מחברים את הכבלים ומניעים את הרכב. אם הוא לא מניע יכולות להיות כמה אפשרויות. האחת, יכול מאוד להיות שהכבלים לא טובים ואם נחליף את הכבלים ניתן יהיה בקלות לבצע התנעת רכבים. שנית, יכול להיות שהמצבר גמור לגמרי ואתה צריך להזמין מצבר עד אליך, אם כי בדרך כלל הוא נותן אזהרות מקדימות לפני שזה קורה. זה גם יכול להיגרם בגלל ניתוק של משהו מה שגורם לאי הנעת הרכב בשום צורה שהיא. אך כפי שציינו ברוב המקרים כבלים כאלו יניעו ללא כל בעיה ומהר מאוד תפטר הבעיה. אך מה עושים אם אין רכב אחר שיכול לסייע לנו? מה אם אנו תקועים במקום בו לא עוברים רכבים? צריך להתכונן לזה אומנם מבעוד מועד אך יש פתרון גם לכך.

חיבור לסוללה ניידת

למי מאתנו אין היום סמארטפון? לכולנו יש, והסמארטפונים הללו זוללים את הסוללה במהירות. היום עם הצריכה המוגבר של הסמארטפונים וההתעסקות הבלתי נגמרת איתם חייבים מטען נייד שיהיה איתנו. זה אומר קופסא שניתן להתחבר אליה ואם היא מוטענת ניתן להטעין איתה עם חיבור USB פשוט. היום ניתן לעשות גם אותו הדבר עם רכב, התנעת רכב בכבלים לא חייבת להיות עם הכבלים המסורתיים לא גם התנעת רכבים עם מטען נייד תעשה את העבודה. מדובר על כבלים קטנים שמחוברים למטען נייד ואם הוא טעון ניתן להתחבר אליו וזה בדיוק כמו לכל רכב אחר. מטען כזה יכול להציל אותנו בדיוק מתי שאנחנו צריכים וכל מה שזה דורש מאתנו אחת לכמה זמן לוודא שהוא טעון ואם הוא לא אז להטעין אותו בחשמל.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים