התקנת פתרון הרחקת יונים ירוק: ידידותי לסביבה, ללא לכלוך, בשיטה אולטרסונית

מעוניינים להיפטר ממטרד היונים אחת ולתמיד מבלי להזיק להן, לפצוע אותן עם דוקרנים או להשתמש בחומרי הדברה עכורים? הכירו את השיטה הירוקה להרחקת יונים! בשיטה זו, צלילים אולטרסונים מיישמים בפועל את ההרחקה. הרעיון בצליל אולטרסוני, בניגוד לצליל רגיל, הוא אי-היותו בטווח השמע שלנו, כבני אנוש. במילים אחרות, אין לנו כל דרך לשמוע מה המכשיר עושה. היונים, לעומת זאת, ישמעו צלילים בלתי נסבלים מבחינתן, שירתיעו אותן ויגרמו להן להסתלק מהמרפסת שלכם.

קצת רקע – על הנחיצות שבהרחקת היונים

יונים מהוות מטרד ממשי לבני האדם כשהם בבית. בשונה מסביבת החוץ, אז מקובל להאכיל יונים בכיכרות הראשיים של הערים הגדולות או לצפות במעופן, סביבת הבית שלכם הן גם סביבת קינונן. המשמעות היא שהיונה משתמשת במרפסת הכביסה שלכם בשביל להטיל גללים ולהשיל נוצות, פעולות שגורמות להעברת מחלות לבני האדם. לכן, חשוב מאד לדאוג שהיונה לא תהיה במגע איתנו כשאנו ספונים בבית ושואפים לקיים בו שגרת מגורים תקינה.

יישום ההרחקה באמצעי אולטרסוני – הכי איכותי ולא דורש משאבים זולת רכישת מכשיר

בשונה מאמצעי הרחקת יונים אחרים, הדורשים קידוח וחיבור דוקרנים עם ברגים ושייבות, הרחקת וינים אולטרסונית לא דורשת כלום למעט רכישת מכשיר חכם להרחקתן. המכשיר שניתן לרכוש הוא או מכשיר באסים, המשמיע תדרים נמוכים או גלאי תנועה המשמיע תדרים גבוהים. האחרון מתפקד גם כגלאי המזהה תנועה של יונים, וגם כספק-צליל-גבוה ליונה, בעוד במכשיר הראשון היא תשמע צלילי בס, מבחינת התדר, במכשיר השני הצליל יהיה גבוה וצורם. לנו, כבני אנוש, אין כל יכולת לשמוע מי מהצלילים של מכשירים אלו.

הרחקת יונים מהבית לתקופה ארוכה

שימוש באמצעי הרחקת יונים אולטרסוני מבטיח את הרחקתן לטווח ארוך באמת. הן יזכרו שמהדירה שלכם בוקעים צלילים עכורים מבחינתן וידלגו על הקינון במרפסת שלכם. הרחקת יונים באמצעי זה היא פשוט מעשה חכם לכשעצמו, כמעט ולא דורש כל פעולה של שיפוץ, למעט הצבת המכשיר בנקודה המבוקשת, ומספק את המטרה שלשמה רכשתם אותו: הרחקת יונים אפקטיבית. הן פשוט יפסיקו לקונן במרפסת שלכם מרגע שהן ישמעו את הצלילים הבוקעים ממנו.

 

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים