זכוכית בהזמנה אישית להתקנה על גבי קירות הבית

מה אתם באמת צריכים לדעת על הזמנת מחיצות זכוכית להדבקה על הקיר או בחלוקת חדר במקום חלוקה עם בטון? אלו שיפוצים נדרשים על מנת שבסוף הפרויקט תיהנו מזכוכית מעוצבת, חזקה ואיכותית? להלן דוגמאות שונות של זכוכית לפרויקטים שונים בבית והדרישות לכינון שיפוץ נכון וחכם בכל אחת מהן.

זכוכית שבאמצעותה מתבצעת פרטיציה בין חדרים

לעתים, בעלי מבנה מסוים יגיעו למסקנה שבמקום להשקיע בבטון, ניתן לחלק חדר עם מחיצת זכוכית ואם מדובר במספר חדרים – אז עם מספר מחיצות זכוכית. זה פחות מקובל בבתי מגורים אבל בסטודיואים לריקוד או לתחומים אחרים משתמשים בזה המון. במקרה זה חשוב לוודא שהזכוכית מגיעה עם מתכות מלמעלה ומלמטה שמרותכות לרצפה ומשמשות כבסיס ההחזקה של קירות הזכוכית. חשוב לוודא שאריחים הזכוכית מודבקים זה לזו או משודכים באמצעות פרופיל בלגי מתכתי, בדומה לחלון הבלגי.

זכוכית המשמשת כחיפוי מטבח או חדר שירות אחר

יש לוודא כי מחיצות זכוכית במקרה זה מגיעות מפורקות. העובדים צריכים להצטייד בדבק חיפויים, מברגה-מקדחה, מיתדים, ברגים ושייבות, וכן במסטיק אקרילי בצבע של החיפויים. סדר העבודה צריך להיות הדבקת כל המחיצות על הקירות הנדרשים, קידוח והברגת ברגים על חיפויי קצה כל קיר, ומריחת מסטיק אקרילי למחיקת החריצים בין כל חלק חיפוי לחלק השכן.

זכוכית המשמשת כמעקה קדמי

הזכוכית צריכה לעמוד בתקנים ישראלים ומערביים לבניית מעקה. בישראל: הגובה לא פחות מ- 1.25 מ’., וללא מגרעת זכוכית-רצפה עבה מ- 10 ס”מ. במערב: זכוכית בטחון חזקה, עם מקדם הגנה מפני פיזור שברי זכוכית. כמובן שמדובר בזכוכית ליבה כפולה בה המקדם נמצא בין שכבות הזכוכית. הוא עשוי להיות דבק או רשת מתכת שמונעת את הפיזור הלכה למעשה. על טכנאי מחיצות זכוכית לשלוח עובדים מוכשרים בעבודה לגובה, אשר יצוידו במקדחות, פטישונים ועזרי חיבור נוספים לחיבור המעקה לקצה הדירה או למרפסת.

טיפ להזמנת הזכוכית

זכוכית בהזמנה אישית למבנה חשוב לרכוש רק בחברה המתמחה בזכוכיות למבנים ולא להסתפק בשירות קבלני רגיל. בחברה זו מכירים את התחום באופן מובהק ויוכלו לסייע לכם ללוות בהצלחה כל פרויקט עם זכוכית נוצצת ומבריקה בהצלחה יתרה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים