טיפים בנושא החלפת מצבר כאשר נתקעים עם האוטו בלי חשמל

כאשר אתם נתקעים ללא מצבר, אל תמהרו להתקשר לחברת הביטוח. כמות הטפסים והמנהלה שהיא צפויה להנחיל לכם תעכב משמעותית, כפי שקרה במקרים רבים, את העזרה שבוששה לבוא. המהלך היעיל ביותר יהיה להתקשר לספק שירות החלפת מצבר באופן פרטי אשר יגיע למקום בו נתקעתם ללא חשמל ויחלץ אתכם באמצעות שליפת המצבר הגמור והחלפתו במצבר חדש. השירות יעלה לכם כסף מזומן (או צ’ק מזומן) אבל יקצר משמעותית את תהליך החילוץ של הרכב שלכם.

טיפ מס’ 1 – ודאו שהשירות עובד עם גוגל מאפס ו “שיתוף מיקום”

אתם לא יכולים לדעת איפה תיתקעו. לא כל שירות מצבר הוא בהכרח במתכונת של מצבר עד הבית. יש נהגים שנתקעים בכביש 5 או 1 בדרך לירושלים, יש נ הגים שנתקעים בדרך איילון, יש נהגים שנתקעים בכבישי 4 או 6. מה עושים אז? רק אפליקציה כמו שיתוף מיקום של גוגל מאפס מאפשרת להגיע עד רמת הנקודה. המשמעות היא שאם המוסכניק נמצא ממולכם ולא בנקודה שלכם הוא יבין זאת וימצא את הדרך לפרסס כדי להגיע אליכם ולהעניק לאוטו התקוע שירות החלפת מצבר.

טיפ מס’ 2 – ודאו כי החברה מצוידת בכל הכלים להמשך הטיפול ברכב

כולנו תקווה שהטיפול יסתיים בשלב המצבר, אבל זו כמובן Wishful thinking שלא תמיד הנו חלק מהמציאות. אם המצבר החדש לא אעובד באוטו שלכם, יש לכם בעיה ברמה של תיקון של מוסך גדול. על נהג שירות החלפת מצבר לספק פתרון גרירה עבורו, בין באמצעות הזמנת גרר מטעמו ובין באמצעות גרירה עם וו הטנדר שנועד לגרור רכבים למרחקים קצרים.

טיפ מס’ 3 – ודאו שהחברה מספקת שירותי מוסך נייד שכדאי להתעניין בהם

אספקה והתקנה של מצבר עד הבית במידה ונבצר מכם להגיע לעבודה או לפגישה בשל רכב תקול, חילוץ באמצעות גרירת גרר או וו, ועוד. שירותי מוסך אלו חיוניים ועליהם להיות מסופקים על ידי המוסך הנייד על מנת לאפשר לכם לקדם באופן מזורז את הטיפול באוטו התקול: החלפת מצבר או מנגד – טיפולי מוסך אחרים להם הרכב זקוק אשר הובילו לאי יכולת תנועה שלו או למוגבלותה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים