טיפים דקורטיביים לתכנון שערים חשמליים

אחד המוצרים החשובים ביותר בחצרות הבתים הם שערים חשמליים. לא זו בלבד שמדובר בהתקני בטחון ובקרת כניסה, מדובר בעיצוב של השטח החיצוני שלכם, לא פחות. חצר מרהיבת עיין צריכה להישאר כזו ואף להוסיף לעצמה מראה מחודד ומושקע הודות לדגם השער החשמלי שיתווסף אליה. כיצד יש לבחור שערים חשמליים כדי להבטיח תמורה זו? להלן כל מה שאתם צריכים באמת לדעת כדי לבחור את ההתקן שיעשה מהחצר שלכם לסביבה עם נוף עוצמתי ובלתי נשכח לדעת כמעט כל מבקר או מבקרת.

הטעות שרובנו עושים: מעצבים על פי מראה גדר והחומה. ומה באמת צריך לעשות?

מדוע רובנו עושים טעות זו? כי ידוע לכל שאם יש גדר שהשקענו בעיצוב שלה, היא צריכה להיות חלק מסט אחיד עם השער שלה. לא כך? אז זהו, שלא. התאמה כזו היא משימה הרבה יותר מורכבת ממה שנדמה לכם. המקום היחיד בו ניתן לעשות את זה כמו שצריך הוא בחנות שמוכרת מוצרים מאלומיניום לבית (אינטרקום, דלתות בלגיות וגם גדרות ושערים). אבל בחנות שערים חשמליים דקורטיביים – הסיכוי שתמצאו בדיוק את השער שנראה כמו הגדר שהתקנתם שואף כמעט לאפס. “קרוב” לדומה זה לא דומה ולכן צפוי להעיב על העיצוב. מה שאנו ממליצים לעשות הוא לקחת השראה ממוצרי פרזול אחרים שאינם הגדר: מעקה מדרגות פנימי בתוך החצר, ריהוט גן ממתכת ועוד. בדרך זו אתם גם מגשימים שער שנראה שונה לגמרי מהגדר ההיקפית וגם נראה מאד מתאים לה בשילוב. זה מה שבאמת יוצר עוצמה דקורטיבית.

בחירת זכוכיות מעוצבות בעלות לוק שקוף או מגורען – מדוע יש בכך צורך?

יש לכך 2 סיבות. זה גם רכיב בטיחות המסייע לכם לזהות מי נמצא בחוץ וזה גם רכיב שמאד מקובל לעצב עמו בימינו שערים חשמליים. זכוכיות הן אמצעי העיצוב המוביל במוצרי בית רבים, בוודאי כשמדובר בשערים חשמליים. ניתן לרכוש אותן כשהן מוגנות בפורמט בידודית או טריפלקס תלת שכבתי, עם שכבת מגן PVB בין 2 פלטות זכוכית. זכוכית זו ניתנת לזיגוג עם פלדה וברזל מסוגים שונים ובעיצובים מגוונים.

כיצד מומלץ לבחור פרזול לשערים שלנו?

בדרך כלל שערים חשמליים ניחנים בידית דחיפה בלבד בחוץ ובידית מנעול בתוך החצר. זאת, משום שאין משמעות לידית מנעול חיצונית אם מדו ר על שער חשמלי שממילא נפתח אוטומטית עם מנוע עצמאי ללא אינטרקום. את הידיות ניתן לעצב באמצעות הדמיית מחשב של חברת ייצור, ייבוא, שיווק והתקנת שערים חשמליים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים