טיפים לבחירת חיפוי זכוכית על קיר

חיפוי זכוכית על קיר

חיפוי זכוכית על קיר ניתן לבחור בשני אופנים, בדרך הטבעית, ללא שינויי צבע, או על בסיס אמצעים מלאכותיים וצבעוניים הכוללים צבע. על אף כי בשתי הדרכים ניתן לגבש זכוכית שאינה שקופה, הסיבות לנוכחות הצבע שונות. זכוכית בגוון טבעי ללא צבע נקראת זכוכית ירוקה, וזאת משום שבדפנות שלה למטה, למעלה ובצדדים, נראה צבע ירוק כהה חזק. זכוכית בעובי טריפלקס מהמשפחה הזו נראית בבירור כשהיא בצבע ירקרק או שקוף עם כתמים ירקרקים ברחבי הפלטה. לעומת זאת, זכוכית שקופה שנצבעת לאחר עיבודה עוברת תהליך שנקרא הדפסה. זהו תהליך מלאכותי בו צובעים על בסיס הליכים ממוחשבים מלאכותיים גרפיקות ואפקטי צבע שונים. בזכוכית ירוקה ההדפסה הזו תצא מטושטשת בשל אפקט הירוק הלא חלק. רק חיפוי זכוכית אקסטרה קליר שקוף מאפשר ליהנות מהדפסה בתנאי ראות מלאה ומבריקה.

 טיפ מס’ 1 לבחירת זכוכית ירוקה

זכוכית ירוקה היא הזכוכית של פעם, בעיצוב הכפרי האיטלקי. לכן, בבית עם פרקטים, דקים ושולחנות עץ חומים, דלת הזכוכית הירוקה תתאים בדיוק למבוקש, וכמוה גם מעקה זכוכית ירוקה. לעומת זאת, בבית מודרני המבוסס יעל צבעים לבנים, ניתן להשתמש גם בזכוכית שקופה עם הדפסה. זכוכית כזו יכולה לשרת גם בבית עתיק וכפרי כשהיא בצבע השקוף המקורי. מה שלא יכול לבוא בחשבון הוא זכוכית ירוקה בבית מודרני, בשל חוסר התאמה משווע בין הירקרק הקלאסי הטבעי לבין רהיטים לבנים המסמלים חדשנות ועכשוויות המאפיינות כל כך בתים מודרניים.

טיפ מס’ 2 לאפיון זכוכית אקסטרה קליר מודפסת

בחירת חיפוי זכוכית אקסטרה קליר ניתנת לעשייה בכל מקום. בבית עתיק או כפרי ניתן להציב אותה במצב שקוף או בליווי חיפויי צבע המתאימים לגוונים העתיקים בבית. אם הזכוכית מיועדת לבית מודרני, מומלץ לשלב בפלטות השקופות שלה גם עבודות הדפסה לבנות ובהירות לחיזוק האימג’ המודרני.

טיפ מס’ 3 לבחירת עובי הזכוכית

במעקה זכוכית, על פי התקן, ניתן להשתמש אך ורק בחיפוי בעובי טריפלקס. קיר זכוכית בעובי זה מומלץ לשימוש בחדר גדול,  וזאת לעומת חדר קטן בו חיפוי זכוכית על קיר בעובי סטנדרטי יהיה אידיאלי יותר, בהתאמה לפרספקטיבה הנדרשת.

 

חיפוי זכוכית על קיר

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים