טיפים לבחירת מוסך נייד לרכב כאשר נתקעים בדרכים

אחד הנושאים המעיקים ביותר בתחום הנהיגה ותחזוקת הרכב הוא היתקעות בדרכים. מצבר שהתפקע ויצא מכלל פעולה משבית את הרכב ולא מאפשר לאף רכיב חשמלי או תלוי-מנוע לעבוד. דלק שנגמר בטנק וריחוק מתחנת הדלק כמובן מצריך סיוע של מוסך נייד לרכב שיגיע במיוחד בשבילכם. במקבץ טיפים זה נסייע לכם לגבש את בחירת המוסך הנייד המושלמת עבורכם.

בדקו את זמינות המוסך על פי האזור

לא תמיד נתקעים קרוב לבית וניתן לסמוך על המוסכניק שלכם. אם תיתקעו במרחק של שעה או שעתיים נסיעה ממנו, מקדו את החיפושים בהתאם לאזור בו נתקעתם. בדרך זו תוכלו להכיר מוסכניקים שיוכלו להגיע לרכב שלכם ולסייע לכם להביא אותו שוב למצב של תנועה בטוחה. לדוגמה, אם נתקעתם בחולון, חפשו מוסך נייד חולון.

בדקו שהמוסך מספק את השירות הנחוץ לכם

לרוב, מוסך נייד לרכב יתמחה בהחלפת מצברים, בסיוע בהחלפת גלגל ובמילוי דלק לרכבים שנתקעו ללא הטיפה האחרונה. במידה ואין ברשות המוסכניק דלק בג’ריקן ותחנת הדלק רחוקה, הוא יזמן גרר שיגרור את הרכב לכיוון התחנה הקרובה ביותר על מנת שתוכלו להצטייד בדלק. ודאו כי מוסך נייד לרכב אליו אתם פונים מתמחה בסוגיות אלה.

טיפ: פנו למוסכניק שמתמחה בבדיקות כלליות לרכב

מוסך נייד לרכב בו העובדים לא רק מטפלים בבעיה שלכם אלא גם מזהים בעיות אחרות בעתיד, עליהן ניתן לדווח למוסך שלכם עם הגעתכם אליו, מספק את כל מה שאתם צריכים בשביל לתחזק את הרכב ולהתחקות על בעיות בזמן אמת. מוסכניק כזה כמובן מספק יתרון אדיר עבור הרכב שלכם בשירות שהוא נותן.

חשוב מאד לבדוק שהמוסכניק עובד עם תוכנות מיקום

תוכנת המיקום המשותפת לגוגל ווצאפ, באמצעותה ניתן לשתף מיקום בחשבון הווצאפ שלכם עם חשבון של אדם אחר מאד חשובה לעניין הגעת המוסכניק. עובדי מוסך נייד לרכב עשויים לפגוש אתכם בכביש המהיר, בתוך מנהרה, ובעוד מקומות בהם הגעה פיזית לנקודת ציון אבל לצד השני של הדרך נחשבת לחוסר הגעה. לכן, מאד חשוב לעבוד עם מיקום ממוחשב כבר מתחילת ההתקשרות עם עובדי מוסך נייד לרכב. רק בדרך זו הם יוכלו למצוא אתכם גם בנקודות מהירות או באמצע הדרך כאשר נתקעתם שם.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים