טיפים לבחירת שירות מנוף הובלה

אם אתם שואפים לבחור שירות שיקצר את זמן ההובלות שלכם ויהפוך אותן ליותר נגישות, אין כמו מנוף הובלה להגשמת השאיפה. שירות מנוף הובלה חשוב במיוחד אם אתם בעלי תכולות כבדות מרובות שהן מעבר למקרר ולשולחן האוכל, למשל פסנתר, ארונות בית עודפים בחדרי ארונות וכד’. במקרה כזה, שירות כמו מנוף הובלה אינו מן הנמנע. סחיבת התכולה הזו על ידי הסבלים צפויה לערוך זמן רב. על מנוף הובלה משלמים, ולא מעט, אבל לפחות פרמטר הזמן נחסך וזה פרמטר מאד משמעותי כשמדובר על יום הובלה בו מפסידים עבודה ומשקיעים בתעבורה של חפציכם ממקום אחד למשנהו.

טיפ מס’ 1 – ודאו כי השירות עובד עם סוג התכולה שאתם זקוקים לו

אם אתם משתמשים במנוף בשביל להעביר שולחן פינת אוכל ומקרר בלבד ושאר התכולות קטנות וזוטרות מכך, זה נושא אחד. אם אתם מעבירים פסנתר, מדיח כלים וארונות מרובים זה כבר נושא אחר וזה מצריך מנוף כבד יותר. ודאו כי החברה אליה אתם נרשמים מספקת את השירות עבור תכולה בעלת משקל שכזה על מנת לעשות תיאום ציפיות ולדעת שהשירות שהחברה מספקת מתאים לייעוד שאתם מבקשים שיקוים.

טיפ מס’ 2 – מומלץ לבחור בשירות בעל ניסיון בעבודה עם חברות הובלות

אם שכרתם חברת הובלה אחרת, חשוב לבחור בשירות שיש לו ניסיון בפריקה מהמשאית והעמסה מהירה על המנוף. בדרך זו אתם משיגים שיתוף פעולה שהכרחי שיתרחש בין המנופאי לחברת ההובלה, מה שיתרום תרומה מכרעת לקיצור הזמן שלה והפיכתה ליעילה במיוחד. בתחום כמו הובלות זה מאד חשוב ומאד משמעותי.

טיפ מס’ 3 – חשוב לוודא שהשירות ניתן באזורכם

אם אתם גרים בעיר כמו תל אביב, למשל, שירות מנופאי שפועל בעיר הוא הכרח אם זה מה שאתם מחפשים. אבל בעת חיפוש הערך מנוף תל אביב היא לא ביטוי מספק. זו עיר ענקית וייתכן כי המנופאי פועל רק באזור מסוים בתוכה. לכן, חשוב לציין את שכונת המגורים כדי להבטיח שהשירות אכן פועל שם ואכן מספק את ההובלות ממנה ליעד הנדרש. מנופאים מאזורים אחרים עשויים להסכים לתת לכם שירות אבל העלות תהיה גבוהה מהרגיל ותכלול דמי טרחה, כשיכולתם לשלם רק על השירות שניתן באותו האזור.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים