טיפים לבחירת שירות ריסוס תיקן גרמני ומזיקי בית נוספים

לא יהיה זה סוד לומר כי מזיקים ובראשם תיקנים אינם נעימים לעין האנושית כאשר נתקלים בהם. הופעתם מבשרת שהבית אינו מודבר וחשוף לזיהומים ולכן חשוב לטפל בכך בהקדם האפשרי. אנו ממליצים ליישם ריסוס תיקן גרמני בהקדם האפשרי גם אם לא הופיע אצלכם. בעונות המעבר מחורף לקיץ זוהי שעת השי”ן שלהם משום שהגשם סולל עבורם מחילות ונתיבי פנים לתוך הארונות והמזגנים. פעולת מנע בדמות ריסוס תיקן גרמני תחסוך מכם היתקלות עמם ותשמור על הבית מוגן.

ודאו שחברת ההדברה שלכם מורשית משרד החקלאות

חברת הדברה עם רישיון עבודה ממשרד החקלאות היא בדיוק העסק שמבדל את עצמו ממי שעובד עם הדברה ירוקה. בסופו של דבר, נגד מזיקים ונמלים רק ריסוס עם חומרים שאושרו על ידי משרד החקלאות עובד, ולכן חשוב לוודא כי ריסוס תיקן גרמני נעשה על ידי חברה שמתמחה בכך. בנוסף, אם יש לכם כלב או חתול, ניתן לבסס ריסוס פרעושים בבית כדי למנוע מהם להפוך לפונדקאים שלהם.

בחרו בשירות שמשתמש בלוחות זמנים ייעודיים לביצוע העבודות

אל תישארו שאננים ואל תמתינו להוראות: חומרי הדברה כימיים באישור משרד החקלאות הם חומרים ממיתי-אדם ומסבים סכנה ממשית גם לחיות המחמד שלכם. אל תפנו לחברה שקובעת אתכם שעה ומניחה שהייתם צריכים לדעת את זה. בחרו רק בחברה שמתריעה בפניכם על הסכנות שבחומרים הללו ומציבה לכם לוח זמנים לפינוי הילדים, חיות המחמד ותכולת המזון מהמקרר כדי למנוע תופעות לוואי מסוכנות עם החומרים הכימיים.

ודאו שהחברה מספקת לכם אחריות על שירותיה

שירות כמו ריסוס פרעושים בבית או ריסוס מקקים חייב להגיע עם תעודת אחריות עליו. היא מוענקת לכם במדבקה אותה ניתן להציב על המקרר או על השיש של הכיור או מתחת לכיור כדי שהמדביר הבא יידע שהייתה כבר הדברה בבית ובאלו חומרים נעשה שימוש. אם תזדקקו להדברה בעתיד, רק תעודת אחריות מודבקת תהווה אסמכתא למה שנעשה בבית שלכם בעבר וכך המדביר יידע את ההיסטוריה של המבנה בתחום הזה לפני שהוא ניגש לפרויקט הדברה חדש. ריסוס מזיקים בבית חייב להיעשות באופן מקצועי על סמך נתוני ההדברה בעבר, ולכן כל מדביר חייב לספק לכם תעודת אחריות מפורטת עם תאריך ופרטי ההדברה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים