טיפים להסדרת ריסוס פרעושים בבית

מעוניינים לדעת כיצד להסדיר ריסוס פרעושים בבית? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שאתם צריכים כדי להבטיח את התהוות שירות זה במקצועיות ועל פי תקני הדברה בדוקים. ריסוס זה, בדומה לשירות כמו ריסוס תיקן גרמני, הוא פעולת הדברה לכל דבר. במקרה של פרעושים, זו נחשבת פעולה מורכבת ממקבילתה בנושא תיקנים, כי מכורח העובדה שהתיקן גדול ואיטי יחסית, קל להתחקות אחר מוקדי ההתרבות שלו. פרעושים בדומה לנמלים הם טפילים שהמעקב הזה קשה מאד ליישום בהם. האנשים שמוכשרים להדביר אותם הם עובדי חברת הדברה שהוכשרו לתפקידם על ידי משרד החקלאות, ועל ידיו בלבד.

טיפ מס’ 1 – בחרו את חברת ההדברה שלכם על בסיס המלצות

חשוב לבחור חברה שידועה כמומחית עבור ריסוס פרעושים בבית. ממליצים ראליים יכולים להיות בעלי משקים פרטיים צמודי קרקע, ומגדלי חיות מחמד כמו כלבים וחתולים. במשקים אלה הפרעושים נוכחים במיוחד הן משום שמדובר בטפיל שמקור התרבותו הוא באדמה, ממש כמו החפרפרת, והן בשל המשיכה שלו לפונדקאות חיות מחמד פרוותיות. אנשים שגרים במשקים צמודי קרקע או מגדלים חיות מחמד, או שניהם גם יחד חווים את נושא הפרעושים כמעט מדי עת וכאשר הבית שלהם נקי מהם סימן שהמדביר עשה עבודה טובה באמת.

טיפ מס’ 2 – את התזמון מומלץ לקבוע לימים החמים הראשונים אחרי הגשמים

גשמים הם תופעת טבע מבורכת. יחד עם זאת, הימים שאחריהם, כשהשטח מתחיל להתייבש עשויים להיות הרסניים ממש למשק שלכם אם לא תפעלו. גשמים ובמיוחד החזקים שבהם מסוגלים לשבור איטום, לשפשף שכבות זיפות, לסדוק קירות ולגרום, בכך, לפילוס קל עבור מזיקים את הדרך לבית שלכם. לכן, ריסוס פרעושים בבית מאד מומלץ ליישם בימים החמים הראשונים שאחרי גמר הגשם.

טיפ מס’ 3 – כך תבטיחו את סיומו המוצלח של הריסוס

גם אם אינכם בקיאים בנושא כמו הדברה, כמה מהלכים פרוצדורליים יכולים בהחלט לעזור לכם וגם למדבירים הבאים שיבואו. ראשית כל, תמיד תבקשו לקבל תעודת אחריות על השירות שנעשה בבית שלכם. שנית, דרשו פירוט של מה שנעשה ובאלו חומרי ריסוס השתמשו כולל מינון. את הפרטים הללו יש להטביע במסמך מדבקה שנהוג להצמיד לכיור או למקרר. בפעם הבאה שתזדקקו לשירות הדברה או ריסוס פרעושים בבית, המדביר שתזמינו יידע בדיוק מה ארע אצלכם בעבר וכיצד עליו לפעול כעת.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים