טיפים להסדרת שלטי בטיחות בעבודה

אם אתם זקוקים לשילוט בטיחות כמו כניסה, יציאת חירום, כיבוי אש לארונות גלגלון אדומים, ואפילו שילוט לחניונים הפרטיים שלכם, פנו לחברה המדפיסה שלטי בטיחות. בחברה זו מתמחים בכל סוגי שלטי הבטיחות ושמירת הגנת הפרט. החברה תדפיס עבורכם שלטים על פי הזמנה ותדאג לאיכות חסרת פששרות ולעמידת כל פרויקט שילוט בתקנים נדרשים.

טיפ מס’ 1 – אגדו את רשימת כל השלטים שאתם צריכים לבית העסק

ממקום החניה הפרטי ועד לשלטי יציאת חירום וכניסה בצבע ירוק, חשוב לאגד כל שלט שאתם צריכים בעסק. היעזרו בגורמי ייעוץ בנושא בטחון כמו חברות מיגון אש. אם אתם עובדים עם חברת מיגון שהתקינה לכם ספרינקלרים וציוד כיבוי ידני, הנציגים שלה ידעו הכי טוב אלו שלטים אתם צריכים בתוך המבנה. דרשו מהם שיסייעו לכם לאפיין את כל שלטי הבטיחות שהמבנה העסקי שלכם צריך. אם יש לכם מקומות חניה פרטיים, ספרו אותם, וציינו את שמות העובדים ומספרי הרכבים בכל מקום חניה. כך, תוכלו לגבש רשימה סופית של כל שלטי הבטיחות שאתם צריכים בעסק.

טיפ מס’ 2 – פנו לחברת הדפסת שלטי בטיחות

חשוב לבחור בחברה שהייעוד שלה הוא שלטי בטיחות בעבודה. חברה כזו מכירה היטב כיצד צריכים להיראות שלטי חירום, מפלט, כיבוי אש וחניה במקומות עבודה, יודעת את התקנים על בורים ותוכל להכין לכם את השלטים הנדרשים כהלכה, ומבלי שתצטרכו לתקן או לשנות אותם. לנציגי חברה זו ניתן להגיש את רשימת השלטים שגיבשתם והיא תכין לכם את כל המצבה הנדרשת כשהיא מוכנה לשידוך, הדבקה והטמעה בכל מקום בו השלטים שלה נדרשים.

טיפ מס’ 3 – במידה וישנן דרישות בניית שילוט מיוחדות, ציינו אותן

ייתכן וחברת מיגון האש המייעצת לכם תדווח לכם כי שלטים מסוימים, למשל כיבוי אש או כניסה ויציאת חירום, צריכים להיות בפונט מסוים בגודל מסוים. את רוב הדרישות המיוחדות, חברת שלטי בטיחות בעבודה מכירה היטב, אבל במידה וחל שינוי בתקנים או שאתם חושדים שהשילוט שלכם לא יודפס בדרך שאתם צריכים שהוא יודפס, רצוי לדווח על כך במשרדי חברת השילוט ולהבטיח כי ההדפסה תתבצע בדרך זו. אנו ממליצים להדפיס שילוט לחניונים בפונט גדול וקרוא ולהציב אותו על העמוד או הקיר לא יותר מדי נמוך ולא יותר מדי גבוה, אלא במידה שנהגים יוכלו להבחין בו בקלות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים