טיפים ליישום הדברה במרכז בשיטה אקולוגית

מעוניינים לדעת כיצד תוכלו גם להרחיק את המזיקים מהבית ומהחצר שלכם וגם לא להשתמש בחומרים ממיתים ומסכנים? הכירו שיטות ייחודיות ליישום הדברה אלקטרונית. בשונה מהדברה כימית, הדברה זו לא הורגת את המזיקים את מסבה להם תחושה מאד לא נעימה שגורמת להם לנוס מהבית שלכם. מחקרים הראו כי דווקא הדברה זו נחשבת יעילה יותר מהכימית, משום שמזיקים שנשארו בחיים מפתחים, עם התקדמות האבולוציה, חיסון עדר הדרגתי, במיוחד בערים הגדולות, שם הדברה זו מאד נפוצה. מול הדברה אקולוגית אין שום חיסון כי מדובר במכשיר אלקטרוני שעובדתית מסב חוסר נעימוּת. מיד תוכלו לקרוא כיצד זה נעשה.

שימוש בטכנולוגיה אולטרסונית לביצוע ההרחקה

מיונים ועד עכברים ושאר מכרסמים, הם לא אוהבים שנושפים בעורפם עם צלילים שהם לא אוהבים לשמוע. מבחינתם, תדר אולטרסוני הוא כמו מבחינתכם לשמוע הופעת רוק בשמונה דציבל כשאתם על הבמה או ליד רמקול שמוגבר עד הסוף. תחושה זו של הכבדה על אוזני היונים והמזיקים גורמת להם לנוס מהשטח שלכם ולא לפקוד אותו לפרקי זמן ארוכים. אז, מומלץ להיערך, להזמין קבלני איטום וקבלני רשת הגנה למרפסות ולבצע את השלמת ההתקנות הנדרשת שנחרבה, ככל הנראה, בימי הגשמים.

ההדברה האיכותית ביותר By far

הדברה כימית מצריכה פינוי ילדים ובעלי חיים מהבית, ריקון מקררים והרחקת מזון בעלי חיים מהמקום. את כל ההיערכות הזו אתם לא צריכים לעשות עם הדברה אלקטרונית אולטרסונית. באמצעותה, אתם יכולים לא רק להישאר בבית אלא להבטיח את התרחקותם של המזיקים מסביבתכם. הריחות בבית יישארו כמו שהיו ולא יובאשו על ידי חומרים כימיים מסוכנים.  בדרך זו אתם יכולים להבטיח סביבת בית נקייה ממכרסמים ומזיקים ואפילו מיונים.

כל הדרך לבית שקט וחף ממזיקים

באמצעות הדברה אלקטרונית אולטרסונית ניתן להחזיר את הבית שלכם לעצמכם ולהבטיח שוב את שגרת החיים שהייתה בו לפני הגעת המזיקים והמכרסמים. צרו קשר עם שירות מכירת מוצרי הדברה במרכז להסדרתם בבית שלכם והבטחת איכות החיים שהייתה בו עד כה. הדברה במרכז שנעשית באמצעים אלקטרוניים מהווה את המסלול הבטוח לסגנון חיים ללא מזיקים, היגיינה מלאה וניקיון מלא מכשלי טבע מסוגים אלה בבתיכם ובחצרותיכם לתקופה הקרובה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים