טיפים לפירוק תכולה לאחר הובלת דירה

פריקת אריזה של דירה יכולה להיות עבודה לא פחות קשה מאשר האריזה עצמה. לכן, הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לפרק את התכולה לאחר שאנשי חברת הובלות קטנות פנו לביתם כך שתוכלו לחזור לשגרה מלאה בבית החדש כמה שיותר מהר.

אם אתם עוברים לדירה שכורה – צלמו את הבית החדש לפני שאתם פורקים

לפני שאתם פורקים את החפצים שלכם, צלמו את הבית החדש. חשוב לתעד כל שריטה או מצב קיים בבית כדי שלא תחויב עבור הבעיות הללו בעת היציאה מהדירה.

התחילו בפירוק התכולה החשובה

חשוב מאוד להתחיל לפרק את הארגזים החשובים ביותר – בגדים של אותה עונה בה אתם נמצאים, כלי מטבח, מוצרי היגיינה וכדומה. כך גם אם לא מדובר בעבודות של הובלות קטנות במרכז אלא הובלות גדולות של הרבה מאוד תכולה, תוכלו להשתמש באביזרים היום יומיים שלכם גם אם באותו היום לא תסיימו לפרוק את כל התכולה של הבית.

היפטרו מקופסאות לא ארוזות תוך כדי עבודה

קופסאות תופסות הרבה מקום. במקום לפרוק בחדר עמוס של ארגזים ריקים, פתחו אותם תוך כדי עבודה. ברגע שהם מונחים שטוחים, אתם יכולים לערום אותם. זה יפנה מקום ויאפשר לכם להמשיך בעבודת פירוק התכולה בצורה טובה יותר, וכן יתן לכם אינדיקציה טובה יותר לכמות התכולה שעוד נותר לכם לפרוק.

זו לא בושה לבקש עזרה

מעבר דירה הוא לא פשוט, ואם אתם זקוקים לכך – אל תתביישו לפנות אל חברים או בני משפחה אשר יעזרו לכם לאורך כל תהליך מעבר הדירה ויסייעו לכם לפרוק את הארגזים ולסדר את החפצים השונים במקומות המתאימים, זה יעזור לכם להשלים את התהליך מהר יותר ויקל מאוד על המאמץ הפיזי.

קחו גם זמן אישי להירגע

לעתים קרובות פריקת אריזה מייגעת וקשה מאוד. הקפידו להקדיש זמן להירגע ולהפיג מתחים במהלך תהליך העבודה. קחו הפסקה בבית קפה או כל מה שעושה לכם טוב. לא יקרה לכם כלום אם עבודת הפירוק תמתין מעט, אך זה יתרום לכם מאוד מבחינת הכוחות שלכם להמשיך בתהליך.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים