טיפים לשיפוץ נראות חנות

טיפים לשיפוץ חנות

אין זה נדיר לראות חנות שנסגרת לפרק זמן קצר לצורך שיפוצים וחידוש הנראות. חנויות בעלות מראה מזמין יותר, נהנות גם מעלייה במכירות שכן כמו כל בני האדם, גם קהל הצרכנים נשען בראש והראשונה על רושם ראשוני.

וודאי שאם נדמיין מאפייה קלאסית או אפילו בעלת מראה די גנרי, נתייחס אליה ככזאת. אולם אם נצפה מנגד במאפייה שתשדר בעיצוב שלה בוטיק ויוקרה, הרי שאנו מידית גם נתפוס את מוצריה ככאלו.

נראות עושה חסד רב עם עסקים, ואם תשאלו מומחי שיווק המייעצים לחנויות, הרי שתיווכחו לגלות כי ישנה תורה פסיכולוגית שלמה העוסקת בנושא.

נשאלת השאלה האם חייבים להידרש להון תועפות כדי לשפץ את החנות, ובמה זה כרוך?

מיתוג

אחד מן ההיבטים המרכזיים המסייעים לגיבוש חוויה צרכנית גבוהה יותר, היא מיתוגה של החנות.

אם אם אנחנו איננו אלא חנות מקומית בלבד, הרי שמיתוגה והפיכתה לשם דבר, רק עבור עיניו של המתבונן, יש בכוחה כדי לשנות את תפיסתו כלפינו מן הקצה אל הקצה.

איננו חייבים במצב שכזה, להידרש לשבירת קירות או ליצירת מהפך שלם, ומספיקים טפטים על הקירות הכוללים את המיתוג, וכן שילוט חדש ואיכותי כדי לעשות את המשימה.

פתרונות תצוגה

היבט נוסף וחשוב לא פחות הוא מציאת פתרונות תצוגה שונים לבית העסק.

ישנן חברות המתמחות בעיצוב ויצירת סדנטים לחנויות ופתרונות תצוגה נפלאים המאפשרים לנו להבליט את המוצרים שאנו מעוניינים למכור באופן משכנע הרבה יותר.

בואו נחזור לרגע לאותה מאפייה: האם מדפי מתכת רגילים יעשו את העבודה? וודאי שכן. אך האם מדפי עץ או קרטון עם מיתוג העסק ושפה מיתוגית אחידה יעשו את העבודה? הם בהחלט ישרו אווירה יוקרתית יותר וכן הרבה יותר מזמינה.

גם פתרונות תצוגה אינם דורשים מאתנו הוצאה ניכרת יתר על המידה, ויש ביכולתם לבצע מהפך שלם בחנות.

שינוי מרחב החנות

בכוחו של מרחב החנות להשפיע על החוויה הצרכנית של הלקוחות שלנו.

בפרויקט שאליו נדרשנו, נמצא שכניסתו של כלבו מקומי הייתה צרה למדי והוליכה את הלקוחות דרך מסדרון ומשני צדדיו מדפים. החוויה הייתה לא אופטימלית, ולמעשה רבים מן המוצרים הללו כמעט ולא זכו לתשומת לבם של הרוכשים.

כאשר נדרשנו לשיפוץ המקום, הוחלט על שבירת הקיר, תוך התחשבות בנסיבות הקיימות ובתכנון המבנה, ויצרנו מרחב גדול של מדפים בדומה לרשתות השיווק הגדולות.

המרחב הרב שנוצר, אפשר לרוכשים למצוא שפע של מוצרים ולהקדיש תשומת לב גם לאלו שקודם לכן פשוט לא קיבלו שום התייחסות.

התייעצו איתנו

מעוניינים בשיפוץ החנות ולא יודעים כיצד להתחיל?

באתר שיפוץ חכם תמצאו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה והתייעצות.

קבלני שיפוצים בפריסה ארצית רחבה, כולם עברו אצלנו בדיקה קפדנית.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים