טיפים לשמירה טובה יותר על מצבר הרכב שלכם

רוצים לשמור על המצבר של הרכב שלכם ולמנוע הזמנה של מצבר עד הבית בתדירות גבוהה מידי? בניגוד למצב של פנצ’ר בגלגל אשר ברוב המקרים קורה בפתאומיות ואין לכם מה לעשות איתו אלא להזמין פנצריה 24 שעות אל המקום בו אתם נמצאים, כאשר מדובר במצבר הרכב יש כמה פעולות תחזוקה שאתם יכולים לבצע והן יכולות להאריך את אורך החיים של המצבר שלכם בצורה משמעותית.

אז מהם הטיפים הללו? איך תוכלו לאפשר למצבר שלכם לשמש אתכם למשך זמן רב יותר? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

  1. הקפידו לוודא שיש מספיק מים מזוקקים במצבר. אם יש חוסר, מלאו על פי ההוראות באמצעות משפך או בקבוק ספורט על מנת שתוכלו לשלוט על כמות המים שאתם מוזגים ותמנעו שפיכה של מים מסביב, מה שיכול לגרום לרטיבות וקורזיה.
  2. אל תניחו חפצים ממתכת מעל המצבר כדי למנוע קצר במסוף. אם אתם מבצעים תיקון כלשהוא ברכב שימו לב שאתם לא מניחים באזור מפתחות ברגים או כל כלי מתכת אחר.
  3. תמיד נתק תחילה את המסוף השלילי כאשר אתם מוציאים את המצבר על מנת לנקות את האזור או אפילו בעת ההחלפה של המצבר למצבר חדש. אם לא תעשו זאת הדבר עלול לגרום לנזק למצבר ולהרוס אפילו מצבר חדש לחלוטין.
  4. וודאו שאין רכיבים זרים או חלקיקים מסביב למצבר ובמסופים בכדי למנוע קצרים או בעיות במגעים.
  5. אם אתם לא משתמשים ברכב לתקופה מסויימת, בקשו מחברים או בני משפחה לעשות זאת עבורכם. רכב שישאר ללא התנעה למשך זמן ממושך של יותר משבוע עלול להגיע לפריקה עצמית של המצבר ולאחר מכן כאשר תרצו להניע אותו כבר לא תוכלו לעשות את זה.
  6. אל תפעילו רכיבים חשמליים כאשר הרכב לא מונע. הטעות המוכרת ביותר היא אנשים שמשאירים את הרכב שלהם במצב סרק רק בכדי להשתמש בשקע ולהטעין את הטלפון. בסופו של דבר אתם משתמשים בחשמל המצבר אך הרכב לא מונע כך שהמצבר לא נטען בחזרה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים