טיפים מקצועיים לבחירת מיגון מעליות

מיגון מעליות

בעת האחרונה, לקוחות המסעדות מצמצמים את ההגעה למרחב ומעדיפים להזמין משלוחים לכתובתם. הדבר אינו מתבטא רק במזון אלא כמעט בכל תחום אחר, כולל קניות ופרחים. ריבוי השליחים במעליות הבניינים עשוי לפגוע בהן בשל ציוד ההגנה הכבד שהם נושאים עמם: הקסדה, כפפות האופנוענים הקשיחות שעלולות לשרוט את כפתורי המעלית, ועוד. אם נוסיף לכך שבחלק מהבניינים ישנם קונדיטורים ומפעלים המשתמשים בעגלות מתכת, הרי שהמעלית שלכם חשופה להרס טוטלי. אם באחריותכם מעלית של בניין, מחובתכם לדאוג לביטחונה. את זאת עושים באמצעות חליפה למעלית מעץ.

טיפ מס’ 1 – בחרו חליפה למעלית מעץ שתספק תנאי תאורה טובים בתוך המעלית כשהיא חשוכה

ידוע כי חליפה בצבע כהה כמו שחור או כחול כהה תורמת להחשכת המעלית, גם כאשר יש בה נורה. מאד חשוב לבחור בצבע בהיר או בעץ חום טבעי, על מנת לשמור על תנאי התאורה במעלית טובים. ניתן לשלב חליפה שחורה או כחולה כהה אבל אחרי שטיפלתם היטב בתא הנוסעים ועיביתם אותו בפתרונות תאורה בוהקים שישלימו את החסר ויספקו תנאי רעות טובים בתוכו.

טיפ מס’ 2 – כך מומלץ לבחור הגנה לכפתורי המעלית

מיגון מעליות כולל גם משטח הגנה לכפתורים. אפשרות אחת היא לעטוף אותם בניילון מאד עבה שיהיה צמוד אליהם או רחוק מהם קלות. אפשרות שניה היא  לרכוש חליפת עץ מאד עבה, כזו שהעובי שלה יעטוף את הכפתורים באמצעות חור שבלוני מסביבם. בחרו בסגנון ההגנה הרצוי וודאו כי לא ניתן להגיע לכפתורים הללו באמצעות ציוד כבד כמו קסדה או כפפות יד עבות, רק עם אצבעות כף היד.

טיפ מס’ 3 – ודאו שהחליפה תורמת לעיצוב המעלית

אל תשכחו כי חליפה למעלית מעץ משנה את העיצוב של תא הנוסעים. לכן, מאד חשוב לבדוק שהעיצוב מחדש מתאים לתפיסת עולמכם כמי שמתחזקים את הבניין. במידה ואתם מבקשים ליצור בתוך התא דקורציה כפרית אותנטית רצוי להשאיר חליפה למעלית מעץ בגוון הטבעי. במידה ואתם שואפים ליצור מרקם דקורטיבי מודרני, רצוי לבחור בצבע בהיר אשר ישלים את התמונה ויספק למעלית שלכם את המראה המלוטש אותו תכננתם. רצוי לעבוד מול חברת ייעוץ בנושא מיגון מעליות על מנת להשלים את תבנית העיצוב הנדרשת לבניינכם.

מיגון מעליות

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים