טכנאי מזגנים – הכירו את התקלות השכיחות עליהן תוכלו להתגבר לבדכם ללא כל ידע מקצועי

אנשים רבים מותקפים חיל ורעדה כאשר מבחינים בתקלות שונות במזגנים בדירתם שמונעות מהם לעבוד כראוי. במידה וגם אתם מתמודדים עם מזגן מקרטע, חשוב שתכירו כמה תקלות נפוצות במיוחד עליהן תוכלו להתגבר לגמרי בעצמכם ללא שירות מקצועי של טכנאי מזגנים. לפני שניגע בשלל תקלות קלות אותן ניתן לפתור ללא התעסקות פנימית עם החלקים השונים של המזגן, חשוב להדגיש את החשיבות של תחזוקה נכונה ושוטפת של כל מזגני הדירה שלכם. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לכך שהם צריכים לתחזק את המזגן שלהם בכל כמה חודשי שימוש. תחזוקה זו אינה מצריכה מכם בזבוז זמן רב או מאמץ פיזי כלשהו ולכן כל אחד יכול לתחזק את המזגן בכמה דקות בודדות.

הקפידו על תחזוקה שוטפת ונקו את הפילטרים כל מספר חודשים!

כל שעליכם לעשות על מנת להבטיח את פעילותו התקינה והבריאה של המזגן שלכם לעוד שנים ארוכות זה לפתוח את מכסה הפלסטיק בחלקו הפנימי של המזגן ולשלוף את הפילטרים המלוכלכים. כל מספר חודשי שימוש הפילטרים מתמלאים בלכלוך ואבק אשר מונע מהמזגן לעבוד בצורה מיטבית. נתון זה מוביל אותנו לאחת התקלות השכיחות ביותר בגינה רבים מזמינים טכנאי מזגנים ללא ידיעה שהם יכולים לפתור אותה בקלות רבה. במידה ואתם מבחינים שהמזגן שלכם לא מקרר/מחמם במהירות וביעילות אפי שהיה בעבר, קיים סיכוי סביר שהדבר נובע מחוסר ניקיון של הפילטרים אשר סותמים וחוסמים את פעילותו של המזגן. במקרה זה לפני שאתם בוחרים להזעיק את טכנאי המזגנים, חשוב לפתוח את מכסה הפלסטיק, לשלוף את הפילטרים ולנקותם היטב. מעבר לפתרון ליעילות ומהירות מיזוג החדר, כך תוכלו למנוע מהמזגן שלכם להתאמץ, לצרוך כמויות אנרגיה גבוהות ולנפח את חשבון החשמל שלכם.

המזגן מטפטף? סגרו את החלון!

תקלה נוספת ושכיחה לא פחות היא תופעת טפטוף המזגן. פעמים רבות שבימי הקיץ החמים ביותר המזגן מתחיל לטפטף בעת פעילותו על מצב קירור. לעיתים התקלה מצריכה את התערבותו של טכנאי מזגנים מקצועי אשר ידע לזהות את מקור התקלה הפנימי ולטפל בו בצורה אך פעמים רבות שהדבר נובע כתוצאה מפתיחת חלון בקרבת מקום המזגן. משב אוויר חם הנכנס מחוץ לדירה ומגיע למזגן שפולט אוויר קר עלול לייצר מעט טיפות מים. כל שעליכם לעשות על מנת להתגבר על הטפטופים הללו זה כמובן לסגור את החלון ולוודא שאוויר חם לא יגיע לחלקו הפנימי של המזגן.

מקרים בהם חשוב להזעיק טכנאי מזגנים מקצועי

אך לעומת זאת, חשוב להדגיש ולומר כי במידה ומדובר בתקלה עמוקה ופנימית המצריכה תיקון של אחד מחלקי המזגן, חשוב לבחור טכנאי מזגנים מקצועי לפתרון התקלה. ניסיונות להתגבר לבד על תקלות מעין אלה ברוב המקרים גורמים ליצירת תקלות גדולות ומשמעותיות אף יותר משהיו קודם לכן. לכן, אל לכם לנסות להתמודד עם תקלות שונות שמקורן בחלקים פגומים בפנים המזגן.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים