ייעוץ משכנתאות לפני רכישת דירה

הרבה מאוד אנשים מגיעים בשלב כזה או אחר למסקנה שהם לא מוכנים יותר לממן את המשכנתא שלקח על עצמו מישהו אחר, כלומר, שהם לא מוכנים יותר לשלם שכר דירה. אותם האנשים רואים את תשלומי שכר הדירה בתור כסף שהם למעשה “זורקים” בכל חודש ולא בתור כסף שהם משקיעים, ולכן הם מעדיפים בשלב מסוים לפנות לצעד של קניית דירה.

חשוב מאוד להבין כי הלוואת המשכנתא היא הלוואה מורכבת ולכן חשוב מאוד לפנות לשירות מקצועי של ייעוץ משכנתאות לפני שנוטלים את ההלוואה.

בניית תמהיל המשתלב עם אורח החיים שלכם

הרבה מאוד אנשים נלחצים מכך שהם לוקחים על עצמם את הנושא של החזרי המשכנתא, ויש לכך סיבה טובה. מדובר על התחייבות לשנים ארוכות, כאשר לעיתים מדובר גם על שלושים שנה של החזרים, כך שזה בכלל לא פשוט מבחינה רגשית, מנטאלית וכלכלית. יחד עם זאת, אם עושים זאת בצורה חכמה ובונים תמהיל משכנתא נכון וחכם ניתן לבנות את ההחזרים בצורה נוחה ואפילו לצמצם קנסות במשכנתא במידה ותרצו לפרוע את ההלוואה מוקדם יותר.

את כל זה חשוב לבנות כבר מההתחלה ולכן משכנתא חשוב מאוד לקחת רק בעזרתם של יועצים מומחים ואנשי מקצוע מובילים בתחום אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם להיות בטוחים כי אתם נוטלים את ההלוואה המתאימה והנכונה ביותר עבורכם.

האם חובה לבצע גם ביטוח משכנתא?

מצד אחד אפשר לראות הבדלים רבים בין מה שכל אחד מהבנקים יכול להציע ללקוחות שמגיעים אליו כדי לבצע הצעה למשכנתא, כי כל בנק מציע ריביות והחזרים אחרים, אך מצד שני, יש גם משהו דומה בין כולם – כל בנק יחייב כל לקוח שיגיע אליו כדי לקחת את הלוואת המשכנתא גם ברכישת פוליסה של ביטוח משכנתא, ויש בכך היגיון רב. ביטוח המשכנתא אומנם מעלה את גובה ההלוואה שצריך להחזיר ואת ההוצאות על הדירה, אך הוא בפירוש מגן ואסור לוותר עליו.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים