כיצד נבחר חדרי בריחה בתל אביב בהתאמה לסוג הבילוי שלנו?

מאז ומעולם היוו חדרי בריחה בתל אביב הקטליזטור שהניע אותנו ליהנות מאירועים ומבילויים שונים במסגרות חברתיות. אז מה הסוד בשילוב חדרי בריחה בעת בילוי? מה שמעטים יודעים הוא שקיימים סוגים רבים מאד של חדרי בריחה. זה מידע שידוע למעטים משום שלרוב אנשים יבקרו בחדר פעם פעמיים ביום ההולדת של הדוד או במסיבת הרווקים של החבר, ומאז יזנחו את הרעיון. עולם חדרי הבריחה מורכב מהמון תכנים והמון שיטות משחק. השתיים העיקריות שבהן: משחק חידות קבוצתי, או בריחה אישית ותחרותית מחדר אימה. כך תמצאו בדיוק את מה שמתאים לכם.

חדר בריחה לאירועים משפחתיים עם מוזמנים בהפרשי גיל

בסיטואציה כזו אתם לא יכולים לדעת מי יגיע ומהו מצבו הרפואי: קשישים, נשים בהריון, ועוד. במצב כזה לא כדאי להירשם לחדר אימה בו צריך לברוח באופן אישי. רצוי יותר שתירשמו אל חדרי בריחה בתל אביב שהם חדרים קבוצתיים, בהם נדרש פתרון חידות של כל בני המשפחה בשביל להימלט החוצה. החידות מבוססות על כל מיני סיפורים ועלילות, אבל מה שחשוב הוא לזהות מהר את הניואנסים הקטנים בחדר ולהוביל את עצמכם לפתרונן של החידות. הכרה מוקדמת עם העלילה עשויה לסייע לחלק מכם להגיע מהר לפתרון החידות.

חדר בריחה לאירועים בין חברים במסגרות לא רשמיות

כאן, הכל פתוח. ניתן להירשם אל חדר בריחה בתל אביב עם בסיס משחק קבוצתי, וניתן להחליט שכל אחד אדון לעצמו, ונרשמים לחדרי בריחה בהם כל אחד צריך להימלט לבד מהאימה שבהם. אל תשכחו שמדובר במפגש חברים, ולכן חשוב להגיע להסכמה. אנו ממליצים לקבוע מפגש חדרי בריחה בתל אביב רק עם אנשים שהמחשבה שלהם בנושאי חברה דומה לשלכם. מי שאוהב את חוויית ההישגים והעצמאות כנראה יבחר בחדר בו ההימלטות היא אישית ותחרותית, ומי שיותר חברתי בגישה שלו יבחר חדרי בריחה בתל אביב עם משחקי חידות.

חדר בריחה במסגרת בילויים בימי גיבוש במקומות עבודה

גם במקרה כזה הכל פתוח. ניתן להירשם לחדר בריחה תחרותי עם הימלטות אישית במתכונת יום כיף, או לחדרי בריחה קבוצתיים עם פתרון חידות במסגרת יום גיבוש. בשני המקרים – אתם צפויים ליהנות מאד מהחוויה.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים