כך תבחרו ספק טונר למדפסת איכותי ובמחירים נמוכים

מעוניינים לדעת כיצד יש לבחור ספק טונר למדפסת? במאמר זה אנו נבאר לכם כיצד עושים זאת באופן הכי נכון והכי חכם שאפשר: גם שירות מעולה, גם מוצרי איכות וגם הנגשה קלה ונוחה לכל כתובת בארץ ללא מאמץ לאיסוף החבילה. איך בוחרים חנות טונר למדפסת הדוגלת במדיניות זו? כך תעשו זאת נכון.

הכל מתחיל במכירה אינטרנטית ללא חנות פרונטלית

כאשר מדובר על חנות טונר למדפסת שהיא לא פרונטלית אלא מוכרת רק באינטרנט, אתם מבטיחים לעצמכם כמה תמורות: קודם כל, חנות שלא עוסקת במכירת חומרה ומחשבים ולכן יכולה להקדיש זמן עתק להשבחת השיווק של הטונרים ומוצרי הדיו שברשותה. בשל השבחה זו היא עושה יותר בדיקות, מבצעת יותר החזרים על דעת עצמה כצעד של הגדלת ראש למניעת החזרים מצדכם, ומזכה אתכם תמיד באיכות חסרת פשרות בכל מוצר קנייה, כולל טונר תחליפי. ומה חושב על זה הספק, מי שמייבא ומוכר לה את הטונרים והדיו? הוא מוריד לה מחירים. מדוע? משום שאין לו החזרים מצדכם ועל כן זה מאפשר לו לתגמל את אותה חנות על יעילותה. הורדת מחירים זו תשפיע כמובן גם עליכם ותאפשר לכם לקנות טונר למדפסת תוך קיצוץ של עד 70% מעלות מוצר זה במקום אחר.

כשהחנות משרתת אתכם בצורה הטובה ביותר – לא תרצו לעזוב

חנות כזו צריכה לגבות את שני סוגי הצרכנים: הלא בקיא – מי שאינו יודע איזה טונר למדפסת לרכוש. היא צריכה לסייע לו לזהות מהי המדפסת ומהו הטונר שמתאים לה. והצרכן הבקיא? הוא בכלל צפוי ליהנות מהשירות משום שימליצו לו על חברות תחליפיות איכותיות המייצרות תחליפי טונר למדפסת משובחים ביותר ללא חוסרים וללא בלאי. כשהשירות כולל משלוחים עד כתובת היעד ללא נקודת איסוף זה גם חוסך לגם זמן ותורם רבות לאיכות השירות.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים