כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לרכוש דלת כניסה פלדלת

כאשר מעצבים את הבית חושבים רבות על החללים המרכזיים. על חלל הסלון וחדר האירוח, על המטבח והסגנון שלו, על חדרי השינה ואפילו המרפסת. אך אלו הם הפרטים הקטנים בבית אשר יוצרים את המראה העיצובי הכולל, הנותנים את הטון העיצובי והסגנון בבית המעוצב ומספקים את האמירה העיצובית.

דלת כניסה פלדלת, ודלתות בכלל, הינן מאותם פרטים קטנים אשר עושים את ההבדל בעיצוב הבית. דלתות בעיצוב מסוים יכולות למנף את כל עיצוב וסגנון הבית ולשמש כאמירה בפני עצמה. אנחנו לא שמים לב, אך דלתות נמצאות בכל מקום בכל תחום בחיינו ובכל אזורי הבית, כמספר החדרים כן מספר הדלתות, כאשר הדלתות למעשה מהוות שער כניסה לחדר.

דלת כהבטחה

דלתות סגורות הן כהבטחה. הבטחה למה שנימצא מעבר להן והן יכולות לרמז במראה ובסגנון שלהן על אופי החדר אשר נמצא מאחוריהן או שלחילופין הן יכולות להוות אלמנט מפתיע, כאשר סגנון הדלתות יהיה שונה לחלוטין מסגנון החדר הניצב מאחוריהן.

דלתות הינן פריט עיצובי חשוב. השקעה והקפדה על בחירת הדלתות בהתאם לקו העיצוב ולסגנון הכולל בבית יכולות לשמש כנותנות הטון העיצובי ובעלות אמירה משל עצמן. דלתות נמצאות בפתחו של כל חדר או חלל אשר אנחנו באים לתוכו ונכנסים בשעריו והן למעשה מהוות שער כניסה לחלל אשר נמצא בפנים. דלת מרשימה יכולה להוות אמירה עיצובית מרשימה ובעלת תוקף ולשדרג את הבית כולו.

בחירת דלת

בבחירת דלתות לעיצוב הבית ניתן ורצוי לבחור בקו אחיד של עיצוב וסגנון בכל הדלתות ברחבי הבית בכדי לא לבלבל את העין ולהישאר עם קו עיצובי אחיד. אך היצירתיים שבינינו ודאי יעדיפו לבחור לכל חדר בהתאמה דלת בסגנון ייחודי משלה בהתאם לאופי החדר אשר עומד מאחוריה.

לסיכום, דלתות הן אמנם פריט קטן מכל סך הפריטים האסתטיים והעיצוביים בבית יחד עם זאת בחירה מושקעת ומוקפדת של דלתות יכולה לשמש כנותנת הטון העיקרית בעיצוב הבית הכולל ויחד עם זאת לשמור על הביטחון בבית עם פלדלת רב בריח והבידוד בין החדרים השונים.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים