לשמור על הציוד האישי בטוח

בעלי מקומות רבים כבר הבינו את הצורך הבלתי נימנע להענקת תחושת הביטחון לכל מי שמבקר אצלם. בין אם זה בעלי עסקים המעוניינים להעניק את תחושה הזו לעובדים שבמקום ובין אם זה מרכזים ואולמות המעוניינים להעניק למבקרים בהם את אותה התחושה. כחלק בלתי נפרד לתחושת הביטחון האישית ישנה גם תחושת הביטחון בנוגע לציוד האישי של אותם אנשים. איך לגרום לאותם אנשים להרגיש שהציוד האישי שלהם מאובטח והם יכולים להשאיר אותו במקום אחד ללא חשש. 

השימוש בלוקרים

לוקרים הם ארוניות אחסון המאפשרות לכם להשאיר את הציוד האישי שלכם במקום אחד ולהסתובב בחופשיות ללא ציוד מיותר. לכשתסיימו את הביקור במקום תוכלו לחזור ללוקר שלכם ולקחת את הציוד האישי שלכם. אנחנו יכולים לראות שהשימוש בלוקרים הולך וגדל הן בחדרי כושר, מוסדות חינוך, אולמות ומוזאונים, בריכות שחיה ועוד מקומות רבים נוספים. 

לצוות העובדים

בתי עסק רבים בוחרים להעמיד לרשות העובדים ארונות לוקרים המאפשרים לעובדים לאחסן את הציוד האישי בלי לחשוש מלקוחות מזדמנים העלולים לשים את ידם על ציוד לא שלהם או כל אדם אחר העובר בדרכו ומתעניין בציוד של אחר. השימוש בלוקרים הללו מעניק גם לבעלי העסקים עצמם שקט נפשי. 

דרכי נעילה 

ישנם מספר דרכים לנעילת הלוקרים, ישנם לוקרים בעלי מנעול מספרים שאת הקוד מספרים, זו השיטה המוכרת עבור לוקרים בבתי ספר למשל. היום נכנסים יותר לשימוש הלוקרים בעלי נעילה דיגיטאלית. עם מנגנון הנעילה הדיגיטאלית המשתמש יכול להקיש את הקוד ולהשתמש בארונית בקלות ונוחות. 

ישנם לוקרים בחיוב המשתמש, אם מגיע אדם מזדמן למקום מסוים, הוא יוכל לשלם על השכרת הארונית לפי שימושו. הוא יעביר את כרטיס האשראי שלו ויחויב על פי השימוש. ארונות לוקרים אלו יעילים מאוד במקומות בהם המבקרים מתחלפים כל הזמן כמו במרכזי קניות, מרכזי שירות ועוד. 

השימוש בארונות ללוקרים יעיל מאוד הן עבור בעלי העסקים והן עבור לקוחותיהם. הוכח כי השימוש בלוקרים מקטין את מקרי הגניבות ומעניק תחושת ביטחון לציוד האישי הן למבקרי המקום והן לעובדי המקום.  

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים