מדוע כיום – יותר מתמיד, חשוב להסדיר חליפת הגנה למעלית?

הבניין אינו מקום אינטימי ופרטי כמו בעבר. כשמדברים על בניין משרדים, קצרה היריעה מלתאר זאת. מה שמעטים יודעים הוא שגם מעלית של בניין מגורים חשופה למפגעים תעשייתיים. נערי משלוחים של תאגידי ענק פרוסים בכל הארץ ולרובם יש קטנועים ואופניים חשמליים, מה שאומר שהקסדות שלהם עלולות להסב חבטות של ממש לדפנות הפנימיים. אם אתם עושים שיפוץ בבניין וכלי כבד כלשהו נשמט לאחד העובדים זה עלול להביא לשריטות בקיר במקרה הטוב ולהשבתת המעלית כולה במקרה הפחות טוב. אל תהיו חלק מהסטטיסטיקה; יש לכם חזקה על מעלית בבניין המשרדים או המגורים? אתם קובעי ההחלטות באותו בניין? ההחלטה הנכונה היא להתקין חליפת הגנה למעלית רק זה ימנע נזקים כבדים שהיא עלולה לספוג בלעדיה. מיטב הקבלנים מצביעים על כך כי חליפת הגנה למעלית משולה למגן סיליקון לטלפון חכם: אי אפשר להבטיח את השמירה על הקירות בלעדיה.

חליפה לכל מעלית, כולל בבניין חדש מקבלן

כרוניקה מאד ידועה של טעויות שעושים וועדי בתים ועושות חברות מנהלות היא להניח שבשל כך שהבניין חדש, ואפילו לא יד ראשונה, לא צריך לעשות שום שינוי במעלית: רק לשמור עליה כמו שקיבלנו אותה. אבל בבניין הזה יש דיירים, ולכל דייר ישנם, לעתים, ביקורי טכנאים, שיפוצניקים, נערי משלוחים, ועוד. העובדה כי מדובר על בניין חדש לא מחסנת אתכם משום דבר. תוך 7-10 ימים מעלית ממוצעת של בניין חדש תיראה כמו אחרי שימוש של 20 שנים, עם כפתורים מחוקים מהלוח וקירות חבוטים ושרוטים. אל תתנו לזה להידרדר: הסדירו התקנת חליפת הגנה למעלית בהקדם!

על מבנה חליפת ההגנה

עבור בניין מגורים, די לבחור חליפת הגנה למעלית מבד. למען האמת, זה מה שקורה גם ברוב הבניינים התעשייתיים והמשרדיים, כשמי שמעוניין לשמור על צביון אותנטי וקירות קשיחים בוחר דגם עץ. בפועל, חליפת הגנה למעלית מבד משרה אווירה טובה, חדשנית ונוחה להפליא, אינה עשויה מבדים המעודדים את קרדית האבק ומספקת שכבת הגנה עבה ביותר לקירות הפנים. באזור כפתורי הלחיצה אתם צפויים ליהנות מניילון עבה שישמור עליהם ויאפשר לכם ללחוץ ללא מגע וכמעט ללא הרגשה שמדובר במעטה ניילון חיצוני. הלחיצה תרגיש טבעית לחלוטין.

Leave a Replay

ליצירת קשר ולייעוץ ראשוני השאירו פרטים